Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kobo Aura E-kitap Okuma Cihazı

Kobo Aura E-kitap Okuma Cihazı

Kobo Aura E-kitap Okuma Cihazı

7/10 - 25 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Kobo

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 0681495007233

KOBO AURA

Kobo Aura kitap okumak çok kolay ve basit olmak üzere bize milyonlarca kitap sunmakta biz bu kitapları Kobo aura ile her yere götürebiliyoruz okuyabiliyoruz cihazınız yanınızda olmasın Kobo uygulamasından istediğiniz yerde ulaşabilirsiniz e-kitaplarınıza özellikeri aşağıda belirtilmiştir.

 

Kobo Aura ile basit ve doğal bir okuma deneyimi yaşayın. Hikayenizde, okumak için saatlerce tutabileceğiniz hafif ve rahat 6 "Carta E Ink dokunmatik ekranında kaybolun. Kağıda basılmış bir görünüm ile, parlamadan doğrudan güneş ışığı altında okuyabilirsiniz; Ve dahili, ayarlanabilir ComfortLight ile gecikmeden az göz yorgunluğuyla geç saatlere kadar okuyabilirsiniz. Kobo eBookstore size 5 milyondan fazla eBook'a erişmenizi sağlar ve Kobo Aura, 3.000'e kadar eBooks depolamanızı sağlar, böylece asla harika bir okuma yapamazsınız. Keşif, okuma alışkanlıklarına dayalı kişiselleştirilmiş önerilerle kolay, ayrıca sizin gibi Booklovers'tan derecelendirmeleri ve yorumları okuyabilir.

 

Kompakt ve konforlu

Kompakt ve konforlu

Kobo Aura ile basit ve doğal bir okuma deneyimi yaşayın ve hikayenizde 6 "Carta E Ink dokunmatik ekranında kaybolun. Hafif tasarımı, saatlerce okumanıza imkan sağlıyor.

Gece veya gündüz, karanlık veya ışıklı okuyun

Tıpkı basılı bir sayfa gibi, parlamadan doğrudan güneş ışığında rahatça okuyabilirsiniz. Ya da, okuma deneyiminizi aydınlatın ve dahili, tamamen ayarlanabilir ComfortLight ile karanlık ortamda okuyun. Yatakta veya kumsalda olursanız olun, okumak Kobo Aura ile rahattır.

Mükemmel yol arkadaşı

 
Kobo Aura ile basit ve doğal bir eOkuma deneyimini keşfedin. Okuma keyfinizin bölünmemesi için hafif olacak ve rahatça tutulabilecek şekilde tasarlanan 6" Carta E Ink dokunmatik ekranda kendinizi okuduğunuz hikayeye kaptırın. Sanki basılı bir kâğıtmış gibi göründüğü için doğrudan güneş ışığında bile hiçbir yansıma olmadan okuma keyfini çıkarabilir; yerleşik, ayarlanabilir ComfortLight sayesinde en az göz yorgunluğuyla gece geç saatlere kadar bir şeyler okuyabilirsiniz. Kobo eKitabevi 5 milyondan fazla eKitaba erişim verirken, Kobo Aura'nız 3.000 taneye kadar eKitap depolamanıza olanak sağlar. Yani her zaman okuyacak bir şeyler bulabilirsiniz. Okuma alışkanlıklarınızın yanı sıra sizin gibi Kitapseverlerin puanlarına ve incelemelerine göre hazırlanan size özel tavsiyelerle yeni eserleri kolayca keşfedebilirsiniz.
 

Mükemmel yol arkadaşı

Kobo Aura kompakt ve portatiftir, bu sayede her yere kolayca ulaşabilirsiniz. 3.000'e kadar e-kitap depolayarak hiçbir zaman okumayı bırakmayacaksınız. 2 aya kadar pil ömrüyle tek bir şarjla tüm bir eKitap okunur ve şarj cihazınızı geride bırakma özgürlüğünün keyfini çıkarın. * 
* Kişisel kullanıma bağlı olarak

Hiçbir iki okuyucu birbirine benzemez

 

Hiçbir iki okuyucu birbirine benzemez

40'dan fazla font boyutu ve 11 font türü arasından seçim yaparak sizin için mükemmel bir okuma deneyimi oluşturun. Ayarlanabilir kenar boşlukları, pasajları vurgulama, not yazma ve bir parmağın ucundaki dahili sözlüğe sahip olma özelliği sayesinde, olasılıklar Kobo Aura ile sonsuzdur.

Sonsuz okuma olanaklarına açılma

Hiç bir kitap bitirdiniz mi ve bir sonraki kitaba hemen başlamak istediniz mi? Artık Kobo Aura'dan hemen Kobo'nun eBookstore'una anında erişebilirsiniz. Keşif, okuma alışkanlıklarına dayalı elle seçilen kişisel önerilerle ya da sizin gibi Booklovers'tan alınan değerlendirmeleri ve yorumları okuyarak kolaydır.

 

  •         Özellikler

Ekran:

6 "Carta E Ink dokunmatik ekran, 1024 x 768 çözünürlük 212 ppi

Ağırlık:

180 gr

Boyut:

159 x 113 x 8.5 mm

Depolama:

4 GB dahili bellek, 3.000 e-Kitap tutar

Ön ışık:

Dayanıklılık ve hatta ışık dağıtımı için mikro ince kaplamalı, dahili, tamamen ayarlanabilir ComfortLight

Kişiselleştirilebilirlik:

TipGenius: 11 farklı yazı tipi ve 40'dan fazla 
ebattan seçilebilir . Özel yazı tipi ağırlığı ve netlik ayarları

Desteklenen formatlar:

Yerel olarak desteklenen 14 dosya biçimi (EPUB, EPUB3, PDF, MOBI, JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF, TXT, HTML, RTF, CBZ, CBR) 
Halk Kitaplığı'ndan alınan e-Kitapları Okuyun

Bağlantı:

Wi-Fi 802.11 b / g / n, Mikro USB

Pil ömrü:

2 aya kadar *

Diller:

İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, İtalyanca, Brezilya, Portekizce, Japonca, Türkçe

Gatanti ve Diğer:

Reklam yok, kesinti yok - 2 yıl Garanti

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:
Ekran: 1024 x 768 çözünürlüklü 212 ppi 6" Carta E Ink dokunmatik ekran
Ağırlık: 180g
Boyutlar: 159 x 113 x 8.5 mm
Depolama: 4 GB kapasiteli yerleşik bellek, 3.000 eKitap depolayabilir
Önden ışık: Sağlamlık ve düzgün ışık dağıtımı için mikro ince kaplama ile birlikte dahili, tamamen ayarlanabilir Konfor Işığı (ComfortLight)
Özelleştirilebilir: TypeGenius: Özel yazı tipi ağırlığından ve keskinlik ayarlarından seçilebilecek 11 farklı yazı tipi ve 40 boyut seçeneği
Desteklenen formatlar: Orijinal olarak 14 dosya biçimi desteklenir (EPUB, EPUB3, PDF, MOBI, JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF, TXT, HTML, RTF, CBZ, CBR)
Halk Kütüphanesinden aldığınız eKitapları okuyun
Bağlantı: Wi Fi 802.11 b/g/n, Micro USB
Pil Ömrü: 2 aya kadar
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Felemenkçe, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Portekizce, Japonca, Türkçe
Diğer: Reklâm ya da dikkatinizi bölecek herhangi bir şey yoktur

Yorumlar 1

KOBO Aura

İki aydır kullanıyorum. Batarya sorunu yok. Kitap kapasitesi çok iyi. Sayfa ve karakter görüntüsü de hatırı sayılır düzeyde. Hafifliği, cepte taşınabilir olması son derece kolaylıklar sağlıyor. Epub formatı da fevkalâde. Eksilerine gelince; ışık ayarını kafasına göre yapıyor. 12 farklı formatı okuyabilme iddiası fazla geldi bana; sorunlar yaşıyorum. Ötekileri denemedim ama pdf'de sayfa ayarlamaları iyi değil. Mobi formatlı ise kitabı açamadım. Not: Beraberinde aldığım akıllı kılıfın kavrama yuvası tepe köşelerinden ikişer çatlakla daha birinci ayın sonunda eskimeye başladı.

29.01.2017