Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Nuray Sayarı ile 2014 Burçlar ve Sırlar

Nuray Sayarı ile 2014 Burçlar ve Sırlar

Nuray Sayarı ile 2014 Burçlar ve Sırlar

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Oyuncu: Nuray Sayarı
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 8697762826973


Gelecek, Artık Çok Yakınınızda; Nuray Sayarı İle 2014 Burçlar Ve Sırlar!

Şimdiye kadar 9 kitap yazmış ve birçok televizyon programıyla da adını duyurmuş olan Astrolog Nuray Sayarı yeni yıla ait tüm tahminlerini anlattığı DVD'siyle şaşırtmaya devam ediyor.
Astroloji ve tarot bilimini araştırarak kehanetlerde bulunan Nuray Sayarı enerjiyi doğru kullanma metotlarından, sezgileri yönlendirmeye kadar farklı öğretilerle kendi tanımıyla bir 'yol göstericiye' dönüştü. Yazdığı kitaplar ve katıldığı TV programlarıyla binlerce takip ettiği bir isim olan Sayarı, şimdi de Türkiye'de ilk defa gerçekleşen bir proje ile takipçilerini şaşırtıyor. 'Nuray Sayarı ile 2014 Burçlar ve Sırlar' projesi bir astroloğun tüm tahminlerini kaydettiği ilk DVD olarak piyasaya çıkıyor. Bu yepyeni projesinde Sayarı, kitaplarında bahsettiği konulardan başlıyor ve 2014 yılına dair tüm tahminlerini anlatıyor. DVD'nin içerisinde 2014'te burç hareketleri ve kehanetlerinin yanı sıra interaktif bir şekilde uygulayabileceğiniz para ve aşk ritüelleri de yer alıyor. Genelde kitap yazmayı tercih eden astrologlar ve yaşam koçu tanımlarına yepyeni bir boyut kazandırarak takipçilerine istedikleri her an açıp izleyebilecekleri ve ritüelleri uygulayabilecekleri bambaşka bir deneyim yaşatıyor.
Bulunduğunuz her yerde ve istediğiniz her an astroloji yorumlarına ulaşıp uygulamaları yapabileceğiniz bu eşsiz deneyimin keyfine varmalısınız.Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe 2.0(Orijinal)

Süresi (dk): 135
Çekim Yılı: 2014

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!