Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Arkadaşça Küçük Bir Tavsiye

Arkadaşça Küçük Bir Tavsiye

Arkadaşça Küçük Bir Tavsiye

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Çiğdem Samsunlu
Yayınevi :

Sonsuz Kitap

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786053844303


Ruby on altı yaşına bastığında istediği tek şey kocaman dondurmalı bir pasta, çılgın bir parti ve ikinci el dükkânından alınmış Polaroid fotoğraf makinesiyle tonlarca fotoğraf çekmekti. Uzun zamandır ortada gözükmeyen babası ansızın kapıya dayanıp doğum günü partisini mahvedinceye kadar her şey yolundaydı.
Üç arkadaşı -sadık Beth, tehlikeli Katherine, dedikoducu Maria- erkekler ve giyim kuşam hakkında bıkıp usanmadan tavsiyeler vermenin yanı sıra babasının ani dönüşünü de masaya yatırırlar. Ama Ruby ne düşünmesi, ne hissetmesi gerektiğinden emin değildir. Özellikle hoş Charlie hayatına girdiğinde… Ruby'nin eski ve yeni ilişkiler hakkında öğreneceği çok şey vardır. Mesela arkadaşlarından bazılarının göründükleri kadar sadık olmadıklarını...
Siobhan Vivian, Arkadaşça Küçük Bir Tavsiye kitabı ile bir yandan arkadaşların değerini bir yandan da verebilecekleri zararları gözler önüne seriyor.
"'Arkadaşça Küçük Bir Tavsiye' sıklıkla göz ardı edilmiş bir gerçeğe parmak basar: Kötü tavsiye boldur ve çoğu zaman da iyi niyetlidir. Yaşadığımız kargaşalar, her zaman bizden intikam almaya yemin etmiş düşmanlarımızdan gelmez. Siobhan Vivian, önem taşıyan küçük detayları ve büyük gerçekleri ortaya çıkarıyor."
Maureen Johnson


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 292

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 223

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sonsuz Kitap

İlk Baskı Yılı : 2011

Sayfa Sayısı : 292

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Daha iyileri var

Bence okunmaya değer değil. Bu kitabı güzel buluyorsanız güzel bir kitap okumamışsınız demektir..

22.07.2013