Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aşk Nöbeti

Aşk Nöbeti

Aşk Nöbeti

8/10 - 25 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ayşe
Yayınevi :

Sayfa 6

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789751036964


Zorla evlendirilecekken özgürlüğe kaçan bir kız, kendisini hayatının en tutkulu çatışmasının ortasında bulursa, bu yakıcı savaştan sağ çıkabilir mi?

19 yaşındaki tecrübesiz kasaba kızı Alin, Özel Kuvvetler mensubu abisinin can dostu Yüzbaşı Ulaş'a kafayı takarken ne düşünüyordu acaba? Bir kere adam bordo bereliydi, ayrıca iflah olmaz bir çapkındı ve Alin'den en az on yaş büyüktü. Üstelik emanet saydığı bu çilli bücürü kesinlikle ama kesinlikle istemiyordu. Ne var ki, bu fazla yakışıklı ve cesur asker bir konuda yanılıyordu; çatışmadan da, teröristten de, ölümden de korkmayabilirdi ama Alin denilen ateş parçasından korksa iyi olacaktı.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 632

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sayfa 6Kapak Tasarımı : Gökçen Yanlı
Genel Yayın Yönetmeni : Ahmet Bozkurt
Editör : Çetin Şan
Sayfa Tasarımı : Derya Balcı

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 632

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Süppeeeeer :) hemen düşünmeden alın

Harika bir kitap, Wattpadde okumuştum. Kitap olarak da aldım elime. Her neşelenmek istediğimde belli sayfalarını açıp okuyorum :) Alın <3 Ulaş

01.10.2016

Süper

Mükemmel bir kitap. Tutku olabildigince çok. Ve bu tutkuyu yazar gayet iyi bir dille getirmiş. Hiç yaşanmamış görülememiş olaylar bu kitapta. Serinin ikinci kitabı Wattped'e çatlasın düşmanlar olarak da geçiyor. Almanızı şiddetle öneriyorum. Beğeneceginizi de düşünüyorum şahsen ben bayıldım ve bir günde bitirdim.

25.08.2016