Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aşkın Gözyaşları 3 - Kimya Hatun

Aşkın Gözyaşları 3 - Kimya Hatun

Aşkın Gözyaşları 3 - Kimya Hatun

Yayınevi :

Karatay Akademi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786051130514


"Şems! Ey seyyarelerin en tekinsizi! Çarpacak bir beni mi buldun? İyi ki beni buldun. Hoş âmedî! Hoş âmedî! Seni arıyordum Şems! Ama dağıla dağıla. Seni bekliyordum Şems! Ama savrula savrula…
Allah'ım beni Şems ile yarala! Öyle yarala ki akan gözyaşlarım cehennemi söndürsün. Ağlamaktan kör olup görmesem de cennetini. Sen varsın ya! Şems, Kimya'nın yüzüne doğru eğilirken, pencereden bir ışık huzmesi süzüldü odaya. Oda göz kamaştıracak bir şekilde ışıkla dolmuştu. Bir gül kokusu yayıldı odanın her yanına. Kimya başını pencereye doğru çevirdi. Hemen ayaklarını dizlerine, dizini ise karnına doğru çekti. Tıpkı bir bebeğin anne karnında durması gibi. Kimya yatağın içinde doğrulmaya çalıştı. Tebessüm etti. Dudağından; "Efendimiz... Efendimiz..." Başı yastığın sağ ucuna düştü."

Herkes kendi yüreğinin diline uygun kitaplar okur. Bu kitapta okuyucu, içinin içtenlikle dolu sesini duyacaktır. Her bir bakışı ömrünün Şems'ini arayan, her bir adımı özünün aşk kapısını aralayan, Kimya'nın sessiz ağıtına aşkın gözyaşları ile katılan, o saf yüreklerini okuyacaklar.



Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Karatay Akademi

İlk Baskı Yılı : 2011

Sayfa Sayısı : 272

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Harika

Mükemmel bir kitap. Önceki kitaplara göre aralarında en güzeli bu. Adresini bulamayan mektuplar bölümü ise insanı çok etkiliyor. Tek kelime ile harika :)

06.01.2012

Tek KelimeBaşarılı.

İlk 2 kitaba göre okuru daha çok kendine çekiyor. Başarılı, güzel :)

27.11.2011