Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Atatürk - Bir Milletin Yeniden Doğuşu

Atatürk - Bir Milletin Yeniden Doğuşu

(KDV Dahil) 26,60 TL

SEPETE EKLE

Atatürk - Bir Milletin Yeniden Doğuşu

Bir Milletin Yeniden Doğuşu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Lord Kinross
Yayınevi : Altın Kitaplar
26,60 TL
35,00 TL -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789754050356


"Bu kitap çağdaş Türkiye'yi yaratan ve tarihin akışını değiştiren büyük önder hakkındaki birçok bilgi eksiğini giderecek bir araştırma ürünüdür.
"İşte, şimdiye kadar yayınlanmış en kapsamlı 'Atatürk' incelemesi...'Atatürk büyüleyici ve gizemli bir kişilik olarak belleklerde kalıyor."
-The Times-
"Son zamanlarda yayınlanmış yaşam öykülerinden pek azı Lord Kinross'un 'Atatürk'ü kadar başarılıdır. Bu yapıt şan ve şerefin insan biçimine girmiş unutulmaz anıtıdır."
-Sunday Telegraph-


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 1994


e-Kitap:

Format:

Sayfa Sayısı: 664

Baskı Yılı: 1994


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar 2

Kitapkurdu***

Atatürk'ü her yönüyle anlatan bu kitap yeri geldiğinde Atatürk'ün eksiklerini yeri geldiğinde ise Atatürk'ün zekasının büyüklüğünden söz etmektedir.Bu kitap kulaktan dolma değil tamamen ayrıntılı bir araştırmanın ürünü olup araştırma yapılan kaynaklarda basit kaynaklar değildir.Atatürk'ün doğumundan ölümüne kadar hissettiği bazı duygularını,kararlarının arkadaşları içerisinde nasıl karşılandığını,hayat politikasını anlatan bu kitabı almanızı tavsiye ederim.

01.09.2011

Tam Bir Koleksiyon

Kitabı 2 kez okudum hiç sıkılmadan. Hayatında hiç kitap okumayan insana bile bu alışkanlığı edindirecek bir kitap. 1966 yılında ilk basım tarihi, insanı o zamana götürüyor. Kitap sonunda çelişki yaşadığım yerler oldu fakat bu beni dahada araştırmaya yöneltiği için cevaplarını buldum. Bu kitaptan sonra Halide Edip ADIVAR Türk'ün Ateşle İmtihanı'nı zaten kendiliğinizden okuma gereksinimi duyacaksınız.

14.12.2013