Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Baba, Dışarıda Bir Melek Var!

Baba, Dışarıda Bir Melek Var!

Baba, Dışarıda Bir Melek Var!

Dünyadan ve Türkiye'den Şehir Efsaneleri

7/10 - 10 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Yabancı

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786055016029


Seri katiller üzerine yazdığı kitaplarla tanıdığımız Fikret Topallı, bu kez dünyadan ve Türkiye'den gizemli şehir efsaneleriyle karşımıza çıkıyor.

"Hayaletli evler, ölümsüz ruhlar, gizemli yatırlar, mezardan çıkan ölüler, bitmek bilmeyen hazineler, lanetler, dehşet saçan katiller, uçan daireler… Hepsi bize gerçekmiş gibi anlatılır. Biz de inanırız, korksak bile inanmak isteriz. Sonra hemen paylaşırız arkadaşlarımızla, onları da etkilemek isteriz çünkü. Onlar da korkmalıdır bizim gibi. Büyümeye başlayınca da bu devam eder, okulda, iş yerinde, arkadaş toplantılarında, kahvehanelerde, askerde, hayatın her döneminde bildiğimiz, bize anlatılan şehir efsanelerini paylaşmaya bayılırız: 'Biliyor musun benim bir arkadaşın dayısının başına ne gelmiş…'"

Bu kitapta, yüzlerce yıldır dilden dile dolaşsa bile gerçekliği hiçbir zaman kanıtlanamayan ve en ünlü roman yazarlarını bile kıskandıracak kadar yaratıcı olan şehir efsanelerini okuyacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 216

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Bence

Bence çok güzel efsaneler var. Tavsiye ediyorum.

20.10.2014

g

harika bi şey bence okuyun

20.10.2014

Bence...

Bu kitabı almayı çok istiyordum. Belli bir olay vardır diye düşündüm. Ama bölüm bölüm efsaneler vardı. Bilseydim almazdım. Pişmanım aldığıma. Böyle korku efsanelerine gerek görmediğim için pişmanım. Ama korku efsaneleri sevenler varsa alsınlar derim.

12.02.2014