Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bana İkimizi Anlat

Bana İkimizi Anlat

Bana İkimizi Anlat

9/10 - 455 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ahmet Batman
Yayınevi :

Destek Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786059913188


"Soğuk Kahve" ve "Sabah Uykum" yazarından "Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar."

Adamlık, bir kadını bir ömür sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikâyenin başrolü sensin. Aşkı senin, acısı senin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.

Her şeye rağmen bilmediğim bir hikâyenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil, seveceğim kaç şarkı kaldı bilmiyorum. Herkes gibi, her şeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma çıkarsın, hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiçbir fikrim yok. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de... Hikâyeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 118

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 184

Dil : Türkçe

Yorumlar 68

TÜM YORUMLARI GÖSTER
fazla ağlak

aşırı romantikseniz size iyi gelebilir, diğer türlü sıkıcı

14.04.2017

,

Güzel olacağını umarak başladım ilk başı güzel geldi sonra o kadar sıkıcı olmaya başladı ki klasik bir aşk hikayesi cümlelerle uzatılmaya çalışmış. Beğenen varsa cidden merak ediyorum ben hiç sevmedim, sevemedim illa merak ediyorsanız alın okuyun.

15.12.2016

almadan önce oku

Kitap elime tesadüfen geçti.

Komşu çocuğuna kitabı ödünç verdim, ödünç vermeden önce çalışkandı. Okudu her kıza bunun içinden kesitler okumaya başlamış. Komşu çocuğu dediğim kişi henüz 11 yaşında...
Güzel kitap sevgilinize okumalık şayet 11(ilkokul) yaşındaysanız
Cümleler çok basit sıradan iltifatlar, ölüp gebermeler gibi gibi.

30.03.2016