Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

5/10 - 48 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Gün Yayıncılık

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789759046705


Geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen, kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen, ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmek... Kulağa erişilmesi güç bir hayal gibi geliyor değil mi? Tracy Hogg'un yardımıyla bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Şimdiye kadar bebeklerin aslında bir dilleri olduğunu fark etmiş miydiniz hiç? Siz fark etmediyseniz kısacık hayatında binlerce bebeğe fısıldayan kadın Tracy Hogg bunu sizin için yaptı.

Tüm bebeklerin aslında her şeyin farkında olduğunu ve dünyaya gelir gelmez minik patron koltuğuna oturduklarını keşfeden yazar bu eşsiz kaynağında anne babalara bilinçli bir eğitimin kapısını açıyor. Patron koltuğunu bebeklere kaptırmamanın yollarını sabırlı deneyimleriyle anne babalara anlatıyor.

Doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunan bu kitap, anne ve babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyor.Sayfa Sayısı: 528

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gün Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2008

Sayfa Sayısı : 528

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Mucize çözümler ?

Kitap içerik açısından etkili olsa da, konularda belirli bir düzen yok. Kitapta İndex sayfası bulunmuyor. Okuduğunuz sayfalarda (kitabın başında bile) sürekli başka sayfalara yönlendiriliyorsunuz.

07.01.2015