Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beden Dili

Beden Dili

Beden Dili

Eski FBI Ajanından İnsanların Bedenini Okuma Rehberi

7/10 - 41 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Joe Navarro
Çevirmen: Taylan Taftaf
Yayınevi :

Alfa Yayıncılık

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786051060484

İnsanları 'okuma'nın en hızlı yöntemi bu kitapta...


Karşınızdakinin bedenine bakarak aklından geçenleri okumanız mümkün. Duygu ve düşünceleri çözümlemek, insanları doğru tanımak, tuzağa düşmemek, yalanı ortaya çıkarmak itin beden dilini bilmeniz yeterli. Ayrıca beden dilinizi kullanarak patronunuz, aileniz, arkadaşlarınız ve diğer insanların sizinle ilgili düşüncelerini de değiştirebilirsiniz.


Gerçek hisler yüzde gizlidir. Başparmaklar, ayaklar ve gözbebekleri ruh halimizi ortaya koyar. Kendimize duyduğumuz güveni konuşmalarımızdan önce bedenimiz yansıtır. Etkili bir el sıkışma birçok kapıyı açar. Karşımızdakini ikna etmenin en etkili yöntemi beden dilini kullanmaktır.


İnsanlara güven vermek göründüğü kadar zor değildir.


Otoriteyi hem kurmak hem de yıkmak beden dili He mümkündür


Eski FBI ajanı Navarro'nun profesyonel deneyimleri ile Princeton Üniversitesinde psikoloji eğitimi alan Marvin Karlins'in bilimsel çalışmalarını birleştiren bu kitap, beden dilini öğrenip kullanarak dünyanızı nasıl kontrol altında tutacağınızı anlatıyor.


 


 (Tanıtım Bülteninden)Yayın Yönetmeni : Mustafa Küpüşoğlu
Grafik : Gökhan Burhan

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2008

Baskı Sayısı : 22. Basım

Sayfa Sayısı : 300

Ebat : 14x20

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Net tavsiye ediyorum

Eğer gözlem yapmayı seviyorsanız ve İnsanların beden hareketlerini takip ederek onları çözmek istiyorsanız bu kitabı okumalısınız, şiddetle tavsiye ediyorum, diğerleri ile aynı şeyi anlatmıyor,  yanlış bildiklerinizi düzeltebilecek bi kitap bu. Mutlaka okumalısınız, asla  pişman olmayacaksınız :)

31.05.2015