Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beni Bırakma

Beni Bırakma

(KDV Dahil) 18,25 ₺

SEPETE EKLE

Beni Bırakma

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
18,25 ₺
25,00 ₺ -%27
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


İnsanlara güveni olmayan yalnız bir kadın… Geçmişi tehlikelerle dolu yakışıklı bir adam…

Güzelliği tescilli bir mankenin eski bir mahkûmla ne işi olur? Kader sinsi yöntemlerle onları karşılaştırınca, beraberlikleri kaçınılmaz oldu.
Karakterleri farklı olsa da… Ayrılık kesin olsa da… Bir güç onları bir arada tutmaya kararlıydı!
Kalbi başkası için atan Gamze ihtiyaç duyduğu güven ve sevginin, mavi gözlü bir serseride olacağını nereden bilecekti? Kalbindeki ve bedenindeki her zerrenin ona ait olduğunu anlayamadı.
Ta ki bu özel adamı kaybedeceği ana kadar… Ta ki genç adam onun hayatından çıkıp gidinceye kadar… Ve arkasından bağıramadı bile! Keşke ona seslenebilseydi! Ve keşke ona diyebilseydi…
"BENİ BIRAKMA!"

"Özellikle bir erkek yazarın kaleminden, o dev gibi cüsselerine rağmen böylesine romantik, böylesine ince düşünceli ve gerçek anlamda korumacı erkek karakterler okumak gerçekten çok güzel bir his."

"Olağan FMArsal etkisi; okurken hem sabırsızlıkla mutlu sonu bekliyorum, hem de o son hiç gelmesin istiyorum…"

"Kafamdaki Türk aşk romanlarıyla ilgili tabuları yıktığınız için size ayrı bir teşekkür borçluyum."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 720

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları

Yorumlar 3

İmkansız aşk yoktur, sabır gösterir ve mücadele edersen hayal edebileceğin her şey gerçekleşir. Kitap boyunca aklımdan sürekli bu cümle geçti. Beni Bırakma yazarın Yalnız Gözlerin İçin kitabında da geçen Akın ve Gamze'nin hikayesini anlatıyor. Kitap boyunca sevdiğimiz FMArsal karakterleri ile de karşılaşıyoruz. Hatta kitabın sonu FMArsal karakterleri geçit töreni gibi :) Akın hayalet ekibine yeni girmiş, mavi gözlü eski bir subay, en belirgin özelliği güler yüzlü olması ki FMArsal romanlarına alışık olanlar bunun pek yaygın olmayan bir özellik olduğunu bilirler. Geçmişini öğrendikçe, Gamze için yaptıklarını görünce Akın'a hayran olmamak mümkün değil. Gamze güzelliği tescilli, başka birine aşık ve ondan hamile olduğunu düşünen bir manken. Hikayemiz Gamze'nin karlı bir günde Akın'a çarpmasıyla başlıyor. Bir çeşit modern peri masalı... Ve öyle güzel bir kurgu ile donanmış ki, gözünüzü kırpmadan bir solukta okuyorsunuz. 720 sayfa gözünüzü korkutmasın, nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlamayacaksınız bile... Gereksiz uzatılmış diyaloglar yok, abartılmış romantizm yok, sayfalarca süren tasvirler yok ama karşılıksız dostluklar var, arkadaşları için gerekirse ölüme yürüyenler var, muhteşem bir aşk var... Yine bir FMArsal romanı ve yine yüzümde bir gülümseme ile son sayfasını kapattım. Aşk romanlarını seviyorsanız, Türk aşk romanı yazarı olmaz, hem de erkekten hiç olmaz diye düşünüyorsanız, okuyun ön yargılarınız yok olsun :)

30.09.2013

Kim bilebilirdi ki aşkın onun en umutsuz, en kırgın olduğu bir anda beklenmedik bir tesadüfle karşısına çıkabileceğini.
Gamzede bilmiyordu elbette. Aslında sevdiğini sandığı adamın bir uyuşturucu illeti yüzünden hapislere düşeceğini ve onu ziyarete giderken hayatını değiştirecek o esrarengiz adamla karşılaşacağını nereden bilebilirdi ki. Kalbinin daha ilk görüşte onun için çarpabileceğini aklına bile getirememişti ama kader ağlarını örmüş bu yakışıklı, alımlı gençle Akın’la yollarını kesiştirmişti. Artık istemese de, onu sevmediğini, aşık olmadığını kalbinin başka bir erkeğe Kaan’a ait olduğunu haykırmak istese de, yüreği onu reddediyor ve bu baş kaldırış onu içten içe büyük bir aşkın içine esir ediyordu.
Aslında bittiğini, tükendiğini, yolun sonuna geldiğini sandığı bir anda hayatın nasılda sürprizlerle dolu olduğunu ve insanı ne zaman nerede sevgiyle, şefkatle sarabileceğini artık oda biliyordu.
Dolu dolu geçen bu hikayeyi okurken tüyleriniz diken diken olacak, kalbiniz Gamze ve Akın’ın büyük aşklarına şahit olurken; bu hikayenin mutlu sonla bitmesini öyle yürekten isteyeceksiniz ki, mutlu sona ulaşabilmek için en azından bunu umut ederek, bir an olsun elinizden bırakmak istemeyecek bir solukta bu muhteşem ikilinin mutluluklarına şahit olmak isteyeceksiniz……

06.05.2014

Bazı yerlerinde ağladım. Bazı yerlerinde çok mutlu oldum.

15.12.2014

Diğer Fatih Murat Arsal Ürünleri

Yemin

Yemin


Fatih Murat Arsal 25,00 TL 18,25 TL
İnce Kapak