Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beyoğlu'nun En Güzel Abisi

Beyoğlu'nun En Güzel Abisi

(KDV Dahil) 15,20 ₺

SEPETE EKLE

Beyoğlu'nun En Güzel Abisi

7/10 - 90 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ahmet Ümit
15,20 ₺
20,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Yılbaşı gecesi işlenen bir cinayet... Tarlabaşı'nın arka sokaklarında bulunan bir erkek cesedi. Öldürülmüş erkeklerin en yakışıklısı, belki de en kötüsü. Karanlık sırların ortaya çıkardığı utanç verici bir gerçek. Gururlarının kurbanı olmuş erkekler, onların hayatlarını yaşamak zorunda olan kadınlar. Bu cinayetler yatağında, bu kötülükler bahçesinde, bu insan eti satılan can pazarında masumiyetini korumaya çalışan bir adam. Bir zamanlar İstanbul'un en gözde yeri olan Beyoğlu'nun hazin hikâyesi.

Karanlık... Soğuk havayla iyice ağırlaşan bir karanlık. Uzaklardan şarkılar geliyor kulağına, neşeli kadın çığlıkları, ayarını yitirmiş sarhoş naraları, biri küfrediyor belki ana avrat, belki ağlıyor biri hıçkıra hıçkıra, belki biri sessizce ölüyor bu gürültünün, bu hengâmenin ortasında. Umurunda değil. Hepsinden sıyrılmış, sadece öfke...

Nereye gittiğini bilmeden yürüyor, nefret tarafından kuşatılmış olarak. Kıskançlık denen o canavar, çelikten pençesine almış yüreğini, habire sıkıyor. "Kadınlar," diyor bir ses zihninin derinliklerinden... "Kadınlar, onlarla oynayamazsın... Oynadığını zannedersin ama bir de bakmışsın, asıl oyuncak sen olmuşsun." Hayatına giren kadınların yüzleri beliriyor sokağın zemininde. Birer birer düşüyor görüntüleri ayaklarının dibine. Hepsinin boynu bükük, hepsinin gözlerinde keder. Hepsi üzgün... Aldırmıyor, bir su birikintisiymiş gibi basıp geçiyor üzerlerinden ama yeniden düşüyor görüntüler zemine. "Kadınlar," diyor o ses yine, "Kadınlardan asla kurtulamazsın, hayaletleri hayatın boyunca seni takip eder."
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 418

Baskı Yılı: 2015


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 418

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 73

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Nevzat başkomser yine iş başında.. Keto pirana karakterlerine bayıldım.. Okumalık..

20.10.2013

Henüz daha kitabın yarısında olmama rağmen fazlasıyla keyif alıyorum ve fırsat bulsamda katilin kim olduğunu biran önce öğrensem diye merak ediyorum..

22.11.2013

Okunabilecek bir kitap... Deneyin bence :)

28.11.2013

Diğer Ahmet Ümit Ürünleri

Bab-ı Esrar

Bab-ı Esrar


Ahmet Ümit 20,00 TL 15,20 TL
İnce Kapak
Patasana

Patasana


Ahmet Ümit 9,90 TL 7,52 TL