Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bora'nın Kitabı

Bora'nın Kitabı

(KDV Dahil) 12,60 ₺

SEPETE EKLE

Bora'nın Kitabı

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ayşe Kulin
12,60 ₺
18,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Önce gerçeğimi kendime kabul ettirirken yoruldum! Sonra gizlerken... Daha sonra yüzleşirken... Kendim olmaya hakkım olduğunu anladığımda... Kendimle barışırken... Gerçeğimi başkalarına kabul ettirmeye çalışırken... Benim gibi binlerce, on binlerce insanın var olduğunu öğrenirken... Yoruldum!"

Acımasız günlerin gölgesinde geçen çocukluğunun yaralarını sarmak ve geçmişini silmek için İstanbul'a gelen genç bir adam: Bora. Tar hayatını değiştiren aşkı bulup umudu yeşerdiğinde, geçmişi yeniden karşısına çıkacak ve kendi öyküsünü anlattığı Bora'nın Kitabı onu bir girdabın içine sürükleyecek.

Gizli Anların Yolcusu'ndan tanıdığımız Bora'nın hazin öyküsüyle Ayşe Kulin, sadece genç bir adamın kişisel varoluş mücadelesini değil, bu coğrafyanın zorlu koşullarında bir insan, bir âşık, bir birey olabilmenin imkânsızlığını da anlatıyor.

Bora'nın Kitabı kabuğundan sıyrılmaya ant içmiş insanların büyük mücadelesinin romanı.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2014


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 22

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Gizli Anların Yolcusu'nu da okumak lazım bu kitapla birlikte. Doğuştan gelebileceğini düşünmdiğimiz için yargıladığımız cinsel kimlik gözler önüne seriliyor Boranın Kitabında. Ayşe Kulin'in düşünme, üretme ve yazma kabiliyetine bir kez daha hayran oldum.

30.09.2012

Bir kez de hikayeyi Bora`nin gozunden okumak bir sans bizim icin,gizli anlarin yolcusu ne kadar guzelse bu da en az ilk kitap kadar guzel, sonlari ikisinin de cok uzucu...iciniz parcalanarak okuyorsunuz, hersey daha net simdi ama keske bir devam kitabi daha olsa demeden gecemeyecegim...kitap bitmesin diye azar azar okudugum nadir kitaplardan, dun gece bitti ve cok uzuldum cok...okunmali hem de mutlaka...

03.10.2012

Ben ilk defa bu tarz bir kitap okudum. Kitaba bayıldım, Ayşe Kulin'ın bu tarz kitap yazacağını tahmin etmezdim. Değişik ve sürükleyici bir kitap.

16.01.2014

Diğer Ayşe Kulin Ürünleri

Dönüş

Dönüş


Ayşe Kulin 22,00 TL 16,72 TL
İnce Kapak
Nefes Nefese

Nefes Nefese


Utku Lomlu 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak
Dönüş

Dönüş


Ayşe Kulin 9,90 TL 7,52 TL
Adı: Aylin

Adı: Aylin


Ayşe Kulin 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak