Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bora'nın Kitabı

Bora'nın Kitabı

Bora'nın Kitabı

8/10 - 23 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Ayşe Kulin

Yayınevi :

Everest Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786051415284


Önce gerçeğimi kendime kabul ettirirken yoruldum! Sonra gizlerken... Daha sonra yüzleşirken... Kendim olmaya hakkım olduğunu anladığımda... Kendimle barışırken... Gerçeğimi başkalarına kabul ettirmeye çalışırken... Benim gibi binlerce, on binlerce insanın var olduğunu öğrenirken... Yoruldum!"

Acımasız günlerin gölgesinde geçen çocukluğunun yaralarını sarmak ve geçmişini silmek için İstanbul'a gelen genç bir adam: Bora. Tar hayatını değiştiren aşkı bulup umudu yeşerdiğinde, geçmişi yeniden karşısına çıkacak ve kendi öyküsünü anlattığı Bora'nın Kitabı onu bir girdabın içine sürükleyecek.

Gizli Anların Yolcusu'ndan tanıdığımız Bora'nın hazin öyküsüyle Ayşe Kulin, sadece genç bir adamın kişisel varoluş mücadelesini değil, bu coğrafyanın zorlu koşullarında bir insan, bir âşık, bir birey olabilmenin imkânsızlığını da anlatıyor.

Bora'nın Kitabı kabuğundan sıyrılmaya ant içmiş insanların büyük mücadelesinin romanı.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2016


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 385

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 24

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Devam Kitapları

"Gizli Anların Yolcusu", "Dönüş" ve "Handan" ile birlikte tek bir hikayenin anlatıldığı seri. Tek nefeste 4 kitap okuyup bütün kahramanların penceresinden ayrı gözlerle hüzünlendim.

27.09.2016

bora

hic kismet olmayip daha yeni okudugum kitap.en sevdigim kitabi boranin gozunden bakmayi kitap olmasaydi bile cok isterdik eminim.bir de gercek hayattan oldugunu duyunca insan daha bi okuyasi geliyor

04.12.2015

Değişik ..

Ben ilk defa bu tarz bir kitap okudum. Kitaba bayıldım, Ayşe Kulin'ın bu tarz kitap yazacağını tahmin etmezdim. Değişik ve sürükleyici bir kitap.

16.01.2014