Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bora'nın Kitabı

Bora'nın Kitabı

Bora'nın Kitabı

8/10 - 23 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Ayşe Kulin

Yayınevi :

Everest Yayınları - Roman Dizisi

12,73 TL
19,00 TL -%33
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786051415284


Önce gerçeğimi kendime kabul ettirirken yoruldum! Sonra gizlerken... Daha sonra yüzleşirken... Kendim olmaya hakkım olduğunu anladığımda... Kendimle barışırken... Gerçeğimi başkalarına kabul ettirmeye çalışırken... Benim gibi binlerce, on binlerce insanın var olduğunu öğrenirken... Yoruldum!"

Acımasız günlerin gölgesinde geçen çocukluğunun yaralarını sarmak ve geçmişini silmek için İstanbul'a gelen genç bir adam: Bora. Tar hayatını değiştiren aşkı bulup umudu yeşerdiğinde, geçmişi yeniden karşısına çıkacak ve kendi öyküsünü anlattığı Bora'nın Kitabı onu bir girdabın içine sürükleyecek.

Gizli Anların Yolcusu'ndan tanıdığımız Bora'nın hazin öyküsüyle Ayşe Kulin, sadece genç bir adamın kişisel varoluş mücadelesini değil, bu coğrafyanın zorlu koşullarında bir insan, bir âşık, bir birey olabilmenin imkânsızlığını da anlatıyor.

Bora'nın Kitabı kabuğundan sıyrılmaya ant içmiş insanların büyük mücadelesinin romanı.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2016


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 385

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 24

TÜM YORUMLARI GÖSTER
bora

Gizli Anların Yolcusu'nu da okumak lazım bu kitapla birlikte. Doğuştan gelebileceğini düşünmdiğimiz için yargıladığımız cinsel kimlik gözler önüne seriliyor Boranın Kitabında. Ayşe Kulin'in düşünme, üretme ve yazma kabiliyetine bir kez daha hayran oldum.

30.09.2012

karsi pencere

Bir kez de hikayeyi Bora`nin gozunden okumak bir sans bizim icin,gizli anlarin yolcusu ne kadar guzelse bu da en az ilk kitap kadar guzel, sonlari ikisinin de cok uzucu...iciniz parcalanarak okuyorsunuz, hersey daha net simdi ama keske bir devam kitabi daha olsa demeden gecemeyecegim...kitap bitmesin diye azar azar okudugum nadir kitaplardan, dun gece bitti ve cok uzuldum cok...okunmali hem de mutlaka...

03.10.2012

Ön yargıları Bırakmak Gerek derinden etkilendim

Bora'nın kitabında sadece Bora'yı değil başka hikayeleri de içimiz  parçalanarak okuyoruz. Etkilenmemek mümkün mü bilmiyorum ama beni çok etkiledi Bora Recep Recep'in annesi ve tabii Cemile'nin hikayeleri derinden sarsıyor insanı. Ayrıca sanırım diğer kitaptaki  eleştirilerde dikkate alınıp Bora'nın doğuştan öyle olduğunun altı çizilmiş

26.07.2013

Diğer Ayşe Kulin Eserleri

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Handan

Handan


Ayşe Kulin
İnce Kapak
20,00 TL %33 13,40 TL
Sevdalinka

Sevdalinka


Ayşe Kulin
İnce Kapak
22,00 TL %33 14,74 TL
Adı: Aylin

Adı: Aylin


Ayşe Kulin
İnce Kapak
22,00 TL %33 14,74 TL
Tutsak Güneş

Tutsak Güneş


Ayşe Kulin
İnce Kapak
24,00 TL %33 16,08 TL