Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Boş Koltuk

Boş Koltuk

Boş Koltuk

8/10 - 16 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Dost Körpe
Yayınevi :

Doğan Kitap

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786050913941


Yüzyılın en büyük hikâye anlatıcısı J.K. Rowling'den...
Küçük bir kasaba hakkında büyük bir roman.

Barry Fairbrother kırklı yaşlarının başında beklenmedik bir şekilde hayata gözlerini yumar. Bu ani ölüm yaşadığı kasabanın halkı için büyük bir şok olacaktır.

Arnavutkaldırımlı meydanı ve eski kilisesiyle Pagford, sıradan bir İngiliz kırsalı gibi görünse de bu tatlı görüntüsünün ardında bir savaş sürmektedir. Zenginler fakirlerle, gençler ebeveynleriyle, kadınlar kocalarıyla, öğretmenler öğrencileriyle sürekli bir çatışma halindedir. Pagford kesinlikle göründüğü gibi bir yer değildir.

Belediye Meclisi'nde Barry'den boşalan koltuk, kasabanın görüp göreceği en büyük savaşın tetikleyicisi olacaktır.

Türlü düzenbazlıklar ve hırsla süren, herkesin birbirinin foyasını ortaya çıkaracağı seçim savaşında zafer kimin olacaktır?


Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Sayfa Sayısı : 592

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Sürükleyici bir kitap

Okumaktan zevk aldığım, sürükleyici keyifli bir kitap.

15.02.2014

hayal kırıklığı...

Harry Potter serileri ile büyümüş biri olarak Rowling hocanın bu kitabını büyük beklentiler içinde aldım ama maalesef hayal kırıklığı yaşadım.. Evet yazar daha kitap tanıtımında bu eserin büyüklere yönelik olduğunu açıklamıştı ama yinede ben hep bir sır, bir esrarengizlik , bir heyecan, bir serüven aradım sayfalar cümleler, satırlar arasında ama bulamadım.. Normal bir hikaye.. Fazla bir şey beklemeyin derim...

13.05.2013

Mükemmel Bir Kitap

Her sayfasını heyecanla okuyacaksınız.Her sayfada boş koltuğu kim dolduracak diye kendinize soracaksınız. Mükemmel bir kitap.

09.05.2013