Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Cehennem (Providence Üçlemesi - 2)

Cehennem (Providence Üçlemesi - 2)

Cehennem (Providence Üçlemesi - 2)

8/10 - 10 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Nergis Karababa
Yayınevi :

Yabancı

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786055016043


Nina Grey, şeytanlarla yaptığı savaşın yaralarını yeni yeni sarıyordu. Geçmişte olanlar çok uzakta kalmış gibiydi. Hem okuluna devam ediyor hem de babasından kalan şirketin başına geçmek için hazırlanıyordu. Her şey normale dönmüştü, geceleri gördüğü kâbuslar dışında...

Nina ve nişanlısı Jared için bu kâbusların tek bir anlamı vardı: Yaklaşan tehlike ve Şeytanlarla yapılacak olası bir savaş… Tatlı Bela'nın yazarı Jamie McGuire, Providence üçlemesinin ikinci romanı Cehennem'de hem içinizi ısıtacak hem de tüylerinizi diken diken edecek!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: YabancıKapak Tasarımı : Şükrü Karakoç

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 352

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

başarılı

Cehennem
Bir Jamie McGuire Şaheseri…
Providence üçlemesinin ikinci kitabı Cehennem birinci kitabı Araf’tan daha çok şey vaat ediyor.
Nina Grey’in fantastik dünyasında her şey yerli yerine oturdu derken patlak veren kabuslar ve yaklaşan tehlike sinyalleri hayatını bir kere daha tepe taklak edecektir. Her şeyden önce aşk için fedakarlık yapmak gerektiğini öğrettiği gibi aşkın kötülükler karşısında darbe alamayacağını gösteren bir kitap.
Nina ve Jared ikilisini bekleyen tehlike adım adım yaklaşırken Nina bir yandan her şey normalmiş gibi davranmaya çalışıyor bir yandan da sürekli tekrar eden kabuslarını çözmek için çaba harcıyordu. Ancak geçmişin acı yansıması Nina’nın kabuslarında canlandıkça, Nina’nın da onları bekleyen savaşta rolü belli olacaktır.
Her şeyiyle eşsiz diyebileceğimiz bir roman. Fantastik bir kurgunun yanı sıra gerçek bir aşka da yer veriyor Cehennem. Şeytanların korkunç yüzünü gösterirken aynı zamanda sevginin gücüne de değiniyor. Kitabı tarif etmek için pek çok kelime kullanabiliriz; harika, muhteşem, eşsiz.  Ancak pek çoğu kitabı anlatmakta yetersiz kalacaktır. Bu tarifi ancak okuyan kişi kendi içinde yapabilir.
Okumak ve serinin devam kitabını hevesle beklemek biz okurlara kalıyor sanırım…

11.03.2014