server =DRWEB5

Kargo Bedava
%24
Cin, Şeytan, Büyü ve Nazardan Korunma 1 - 2

Cin, Şeytan, Büyü ve Nazardan Korunma 1 - 2

Puanlama Yap
Yorum ekle
Ciltsiz
27,00 TL
%24
20,49 TL
(KDV Dahil)
Adet

50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!


Cinler neden yaratılmışlardır? Cinlerden yardım istemek, Cinler nasıl kovulurlar, Cinin insanı çarpma belirtileri, Şeytan nerelerde geceler,Vesvese nasıl olur?
Büyüden nasıl korunursun? Arap dilinde büyü, Büyünün Çeşitleri..Yıldız ve gezegenlerle büyü yapılması..Büyücü büyüsünü nasıl yapar? Büyü hakkında yararlı bilgiler.. Büyücüyü tanıtan alametler.. Büyüden nasıl korunursun? Büyünün tedavisi..
Büyü Tedavisinde senâ şurubu.. Senâ şurubunun hazırlanma şekli.. Nazar değmesini tedavi, Sara (epilepsi) sebepleri... Nazarın var olduğuna dair ayet ve hadisler.. Nazarla hasedin farkı..
Nazardan nasıl korunuruz ve nasıl tedavi oluruz? Psikolojik ve Asâbi hastalıklar Vehim Saranın sebepleri.. Çocuklarda sara, Elektronik oyunlar ve sara, Tıbbi sara hastalığının (Epilepsinin) belirgin özellikleri.. Deprasyon Saranın tedavisi, Stres, Stresin belirlileri..Stresin tedavisi,
Sabah ve akşam okunan zikirler dualar.. Hacamat (kan aldırmak) faydaları..Organik hastalıklar
Kadın hastalıkları Zemzem suyu ile tedavi.. Zeytinyağı ile tedavi.. Cin Gerçektir, Hurafe (Asılsız) Değildir, Cinlerin Çeşitleri, Cinlerin Meskenleri, Cinler Bir şey Yer, İçerler mi? Cinlerin İnançları ve Dinleri, Cinlerden Yardım İstemenin Hükmü, Cinler Evden Nasıl Kovulur? Cin Çarpmasının Sebepleri, Belirtileri, Cin Çarpmasının Türleri, Tedavi Yolları, Cinlerin Yardımı, Cinlere Çarpılmamak İçin Öğütler, Sara Ne Demektir ve Tedavisi, Şeytanın Peygamberlerle Karşılmaşması, Şeytanın Kalpleri Bozmak İçin Giriş Yolları, Şeytan, İnsanın Yanına Nasıl Gelir? İnsanı Şeytana Karşı Koruyan Şeyler.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 324

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kervan Yayın Dağıtım