Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Demir Kız

Demir Kız

Demir Kız

Demir Periler Serisi - 2

8/10 - 7 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Julie Kagawa
Çevirmen: Zeynep İyigün
Yayınevi :

Pegasus

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786053432852


Hayatı boyunca hiçbir yere uyum sağlayamamış yarı insan, yarı peri Meghan, Prens Ash'in kayıplara karıştığı Kış Divanı'nda tutsaktır. Demir perileri yendiğini sanan genç kız, Mevsimler Asası'nın Tekinsiz Divanı'ndan çalınmasıyla, savaşın daha yeni başladığını anlayacaktır.

Savaş çanlarını susturmak ve masumiyetini kanıtlamak için peri ve fâni dünyaları arasında mekik dokurken büyü gücüne anlayamadığı bir nedenle erişemeyen Meghan'ın tek silahı zekâsıdır. Ancak demir gibi bir irade geliştirirken bile fazlasıyla insani olan kalbindeki özlem fısıltılarını duymazdan gelemeyecektir.

Bu yolculuğunda Meghan'a tanıdık isimler ve yepyeni, tuhaf karakterler eşlik ediyor…

"Peri diyarlarının canlı anlatımları ve iyi kurgulanmış, samimi karakterleriyle Demir Kız, ilk kitabı okumayanların dahi ilgisini çekebilecek, tüm seriye bağımlılık yaratacak bir peri öyküsü. Romantizmden ibaret olmayan bir aşk hikâyesi, bolca dövüş sahnesi ve nefes nefese bırakan fantastik olaylarla her türün okuyucusunu kendine çekiyor."
-VOYA-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 416

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: PegasusEditör : Begüm Berkman Padar

Sayfa Sayısı : 416

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Devamı çıkmalı

Bu kitapta en az ilki kadar güzeldi. Artık serinin devamı çıksın, çok güzeller.

22.09.2014

Sevindim!

Serinin devamının gelmiş olduğunu görünce görünce bayağı heyecan ve sevinç karışık bir duygu yaşadım açıkçası :) Ve hemen almayı düşünüyorum şimdiden aklımda :d

21.08.2014