Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Düğümlere Üfleyen Kadınlar

Düğümlere Üfleyen Kadınlar

(KDV Dahil) 16,80 ₺

SEPETE EKLE

Düğümlere Üfleyen Kadınlar

Çünkü Bir Erkek Bir Kadının Nefesi Kadar

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
16,80 ₺
24,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Bir kadının kalbini fena kırmış bir adam...

O adamı öldürmek için çölü geçmeyi göze almış dört kadın... Düğümlere Üfleyen Kadınlar bu yolculuğun romanı. Ne kadar sevilse de tamir olmayan o yaralı coğrafyada, Ortadoğu'da geçiyor. Saraylar devrilip, meydanlar dolarken sorular kalıyor geriye. Her yola en az bir soruyla çıkılır çünkü: Bir kadın ya da bir ülke nasıl sevilir sahiden?

"Amira, bize kadınları nasıl seveceğimizi anlatan bir kitap lazım. Yoksa hep böyle şapşal ve kavruk kalacağız. Bize kadınların nefesini genişletecek, o nefesin rüzgârına yelken açmamızı öğretecek bir kitap lazım. Yoksa biz ne kadar sevilsek tamir olmayız."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 56

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Fazla edebi, melankolik bir dili olur diye düşünerek okumayı ertelemiştim. Fakat gerçekten, ama gerçekten çok beğendim. Hikaye ve karakterler güzel, akıcı. Zaman zaman eğlenceli, bazen hüzünlü. Sıklıkla o kadar güzel sözler var ki, etrafımdakilerle paylaşmaktan kendimi alamadım. Kadınlar için yazılmış, özellikle ve öncelikle kadınlar okumalı bence.

19.08.2013

Devamlı okuyan birisi olarak, üzülerek söylemek isterim ki ilk defa bir kitabı bitirmeden bıraktım, sonrasında tam 4 kitap bitirdim, inadımdan kitaba geri döndüm. Ancak bu kadar sıkıcı ve konuya giremeyen bir kitap olabilirdi. Her bölümün sonundaki "ileride olacak şunu nereden bilebilirdik ki" tarzındaki cümlelere deli oluyorum! Parama ve vaktime yazık oldu diye düşünüyorum. Ama inatçıyım, o kitap bitecek :)

11.10.2013

"11.10.2013 00:08:48
Devamlı okuyan birisi olarak, üzülerek söylemek isterim ki ilk defa bir kitabı bitirmeden bıraktım, sonrasında tam 4 kitap bitirdim, inadımdan kitaba geri döndüm. Ancak bu kadar sıkıcı ve konuya giremeyen bir kitap olabilirdi. Her bölümün sonundaki "ileride olacak şunu nereden bilebilirdik ki" tarzındaki cümlelere deli oluyorum! Parama ve vaktime yazık oldu diye düşünüyorum. Ama inatçıyım, o kitap bitecek :)" Bu benim ilk yorumumdu. kitap bitti, son 200 sayfasını bir günde bitirdim. Konuya girmedeki güçlüğü nedeniyle harcanmaması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum, bence okumalısınız..İnat edin :)

30.10.2013