Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Düşünce Gücüyle Tedavi

Düşünce Gücüyle Tedavi

Düşünce Gücüyle Tedavi

7/10 - 19 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen:

Nil Gün

Yayınevi :

Altın Kitaplar - Kişisel Gelişim Dizisi

11,90 TL
17,00 TL -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9754054681


Düşündüğünüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok. Kitabı okumaya başladığınız anda, gerçekten bir şeylerin değişmesi gerektiğini farkediyor ve olumlu bir değişim içine girdiğinizi hissediyorsunuz. Bu bir tür düşünce tedavisidir. İyi, olumlu ve gerçek... Bugüne kadar başınıza gelen tüm olumsuzlukların ve hastalıkların, kendi kendinize ürettiğiniz olumsuz düşüncelerden kaynaklandığını söylüyor, Hay. Bundan sonra yaşayacaklarınızın sizi memnun etmesini mi istiyorsunuz? Bu kitabı okuyarak bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinizi bu dünyaya çile çekmeye ve mutsuz olmaya gelmiş bir zavallı insancık olarak değil; seven, sevilen ve mutlu olmaya layık bir canlı olduğunuz için gönderilmiş bir pozitif enerji olarak düşünün. Kitap küçücük bir sivilceden, kansere kadar birçok hastalığın nedenlerinin psikolojik olumsuzluklardan kaynaklandığını satır satır anlatıyor. Hangi hastalık için, hangi olumlu öneriyi düşüncelerimizin besini olarak kullanacağınızı da söylüyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 177

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar 2

mukemmel

bu kıtap tek kelımeyle harıka benım hayatımı tumden degıstırdı.artık hayatımda alkol ve olumsuz dusunceler yok.bu hayatı nasıl bu zamana kadar bosuna harcadıgımı ogrettı.tum kalbımle ona tesekkur edıyorum.tum kıtapları tekrar tekrar okunacak bır yazar.ben ona HARIKA KADIN dıyorum.

16.10.2012

Süper

Yaşadığımız Matrix dünyanın içinde de olsa, kendi gücünün farkında olarak sıçrama yapabileceğin ve sahip olabileceğin yaratıcı gücü harekete geçirebilmek için harika bir rehber kitap.

24.04.2013