Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ethical Hacking

Ethical Hacking

Ethical Hacking

Offensive & Defensive - Dvd Hediyeli

Yayınevi :

Level

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786058352704


Hacker'lar temelde Siyah Şapkalı ve Beyaz Şapkalı olmak üzere ikiye ayrılır. Siyah şapkalılar öğrendikleri teknik ve yöntemleri kendi çıkarları ve diğer insanlara zarar vermek için kullanırlar. Beyaz şapkalılar ise siyah şapkalılar ile aynı teknik ve yöntemleri öğrenip; siyah şapkalılar kimseye zarar vermesin diye sistemleri korumaya çalışırlar. Bu kitap da hacking'in temel konuları hem siyah şapka hem beyaz şapka açısından ele alınıyor. Bir tekniğin siyah şapkalı bir hacker bir sisteme zarar vermek için ne şekilde kullanıldığı (offensive) ve ardından bu güvenlik zafiyetinin beyaz şapkalı hacker tarafından nasıl korunacağı (defensive) anlatılıyor.

Kitap konu içeriği CEH, yani Certified Ethical Hacking ile paraleldir. CEH, siber güvenlik sektöründeki her firmanın en önem verdiği sertifikalardan biridir. Siber güvenlik sektöründe çalışmak isteyip, CEH sınavına hazırlananlar için kitap yardımcı mahiyette olacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: LevelKapak Tasarımı : Yunus Karaaslan
Dizi Editörü : Uğur Gelişken

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 256

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Mükemmel

Kesinlikle öneriyorum mükemmel bir kitap :)

07.11.2016

Harika

Sıfırdan başlayıp bir şeyler öğrenmek isteyenler için gayet başarılı bir kitap olmuş ancak almadan önce PHP, SQL, JAVA ve C gibi diller ve konular hakkında biraz bilginiz olmasını düşünerek alın. Bunu alayım Black Hacker olayım diye dalmayın konuya. Bugün geldi 65 sayfa okudum. Hiç bir şey mi olmadı, kültür seviyesini arttırır.

11.08.2016