Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gece Yarısı Çığlığı

Gece Yarısı Çığlığı

Gece Yarısı Çığlığı

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Lara Adrian
Çevirmen: Kübra Tekneci
Yayınevi :

Epsilon Yayınevi - Roman Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789944825542


Gazeteci Dylan Alexander için her şey onu sırların ortasına atan gizli bir mezarın keşfiyle başlar. Ancak hiçbir şey, gölgelerin arasından çıkıp onu karanlık tutkularının ve sonsuz gecelerin sürdüğü dünyasına çeken, yaralı ve öldürücü biçimde çekici adam kadar tehlikeli değildir.

Büyük bir ihanetin ardından acı ve öfkeyle yaşayan savaşçı Rio, hayatını Issızları avlamaya adamıştır. Hiçbir şeyin ona engel olmasına izin vermeyecektir -özellikle de tüm vampir ırkını ortaya çıkarma gücüne sahip olan ölümlü bir kadının. Çünkü kadim bir kötülük uyandırılmıştır ve ufukta büyük bir isyan yükselmektedir. Kendi geçmişiyle ilgili şaşırtıcı bir sır açığa çıkarken Dylan, Rio'nun dokunuşu karşısında zayıf düşer. Şimdi Dylan, gece yarısı krallığını geride bırakmak ya da gerçek tutku ve sonsuz zevki ona tattıran adam uğruna her şeyi riske atmak arasında bir seçim yapmak zorundadır…

"Merak uyandırıcı, baştan çıkarıcı, erotik..."
J. R. Ward

"Öfke, ihanet ve bağışlayıcılığın sınırlarını keşfedeceksiniz."
Romantic TimesSayfa Sayısı: 358

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 358

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Enfes!!

serinin diğer kitapları gibi buda enfess, bir günde okudum ve bitince resmen kahroldum.. umarım Epsilon serinin diğer kitaplarını da hızlı biçimde yayınlar!!

başlamayanlar başlasınlar bu seriye, kesinlikle pişman olmazlar (L) ..***..

06.07.2012