Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gizli Anların Yolcusu

Gizli Anların Yolcusu

Gizli Anların Yolcusu

7/10 - 22 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Ayşe Kulin

Yayınevi :

Everest Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789752899513


Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi...

Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor…

Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize... Acı bir kaza... Bir anda ağızdan kaçan bir söz... Ansızın yayınevine gelen bir dosya... Birbirine dolanmış eşarplar... Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?

Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.

Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.Sayfa Sayısı: 432

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 93

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Sonunda ağladım

Çok duygusal sonu

15.01.2017

kitabi okudugum icin memnunum

Coğu insan bu kitabin okunmasindan son derece rahatsiz olacaktir cunku konu escinsellik uzerinden anlatiliyor.Ve bizim toplumumuz malesef buna hazir değil.

03.05.2015

Eksiklikler Var.

Ayşe Kulin farklı bir noktaya değineyim, söylenmeyeni söyleyeyim derken anlatım da aksamış bana göre. Konu geçişlerini hiç beğenmedim. Daha önce Ayşe Kulin kitabı okumasam onun kitabı demeyeceğim. Baş karakterin Bora'ya olan hislerini de güzel yansıttığını düşünmüyorum. Yani adam bir anda gay oldu garip geldi. Her şey bir gece de oldu. Daha önceden bir temele oturtsa böyle tuhaf olmazdı. Kitabın sonunda da her şey hızlıca olup bitti. Açıkçası kitap da eksiklikler olduğunu düşünüyorum ama işlediği konu itibariyle alışılmışın dışında ve öğretici bir yapıt olmuş.

18.10.2014