Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gizli Anların Yolcusu

Gizli Anların Yolcusu

(KDV Dahil) 14,00 ₺

SEPETE EKLE

Gizli Anların Yolcusu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ayşe Kulin
14,00 ₺
20,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi...

Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor…

Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize... Acı bir kaza... Bir anda ağızdan kaçan bir söz... Ansızın yayınevine gelen bir dosya... Birbirine dolanmış eşarplar... Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?

Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.

Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.Sayfa Sayısı: 432

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 91

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Kitaba yorum yapanların çoğu ya fazla cinsellik içerdiği için ya da fazla uç buldukları için hemen beğenmedik, hayal kırıklığı diye yorum yapmışlar. Peki beğenmeyenlere soruyorum , okuduğunuz diğer Ayşe Kulin romanları bizim  hayatımızdan, bizim içimizden birinin yaşadıklarıydı da , bu kitapta anlatılanlar mı abartı? Bu kitaptaki olaylar tanıdığımız birinin başından geçenler olamaz mı? Diğer romanlar gerçek de bu mu değil? Niye toplum olarak bu konularda değil konuşmakta kitabını bile okumaktan korkuyoruz?  Kendinizi sınırlandırmayın , ancak o zaman ön yargısız iyi bir okuyucu olabilirsiniz..

09.01.2012

KİTABI BİR SOLUKTA OKUDUM CUMA AKŞAMI ELİME ALDIM VE BİTİRENE KADAR BIRAKAMADIM

11.06.2012

Coğu insan bu kitabin okunmasindan son derece rahatsiz olacaktir cunku konu escinsellik uzerinden anlatiliyor.Ve bizim toplumumuz malesef buna hazir değil.

03.05.2015

Diğer Ayşe Kulin Ürünleri

Handan

Handan


Ayşe Kulin 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak
Sevdalinka

Sevdalinka


Ayşe Kulin 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak
Nefes Nefese

Nefes Nefese


Ayşe Kulin 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak
Bora'nın Kitabı

Bora'nın Kitabı


Ayşe Kulin 18,00 TL 12,60 TL
İnce Kapak
Dönüş

Dönüş


Ayşe Kulin 9,90 TL 7,52 TL