Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gizli Anların Yolcusu

Gizli Anların Yolcusu

(KDV Dahil) 14,00 ₺

SEPETE EKLE

Gizli Anların Yolcusu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ayşe Kulin
14,00 ₺
20,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi...

Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor…

Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize... Acı bir kaza... Bir anda ağızdan kaçan bir söz... Ansızın yayınevine gelen bir dosya... Birbirine dolanmış eşarplar... Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?

Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.

Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.Sayfa Sayısı: 432

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar 91

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Erkek erkeğe bir ilişki, bir eşcinsel var ve ona bir kız ve onun babası aşık, Adam da ve  baba da birkaç ilişki daha ve bu çarpık ilişki o kadar yüce bir sevgi gibi anlatılmıştı. Ayşe Kulin'in anlatımı mükemmel ama konu seçimi Hollanda'nın gay mahallesine hitap ediyor.....

21.05.2013

Kitabı aldığımda böyle bir konu seçildiğine şok oldum, ama bence cinsel tercihlere saygı duymalıyız fakat evli bir adamın bunu yaşıyor olması biraz rahatsız edici.

02.08.2013

Üslup güzel ama konu için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.Saygı duyulması gereken bir konu olmasına rağmen bu kadar normalleştirilmesi hoş değil.

03.11.2013

Diğer Ayşe Kulin Ürünleri

Tutsak Güneş

Tutsak Güneş


Ayşe Kulin 24,00 TL 16,80 TL
İnce Kapak
Handan

Handan


Ayşe Kulin 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak
Dönüş

Dönüş


Ayşe Kulin 9,90 TL 7,52 TL
Bora'nın Kitabı

Bora'nın Kitabı


Ayşe Kulin 18,00 TL 12,60 TL
İnce Kapak
Sevdalinka

Sevdalinka


Ayşe Kulin 20,00 TL 14,00 TL
İnce Kapak