Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gözlerini Sımsıkı Kapat

Gözlerini Sımsıkı Kapat

(KDV Dahil) 14,30 ₺

SEPETE EKLE

Gözlerini Sımsıkı Kapat

9/10 - 22 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: John Verdon
Çevirmen: Ender Nail
14,30 ₺
22,00 ₺ -%35
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


AKLINDAN BİR SAYI TUT'un yazarı JOHN VERDON'dan...

New York'un en gözde dedektifiyken, basının kendisine yakıştırdığı isimden hep rahatsız olmuştu: Süper Dedektif. Bir bulmacayla karşılaştığında, mutlaka çözmek isterdi. Gurney'e göre her bulmacanın çözümü için mutlaka bir ipucu vardı.

Peki ya bu sefer yoksa?

Düğün günü öldürülen bir gelin… Ve olaya tanıklık eden yüzlerce davetli. Cinayeti kimin işlediği ortada, herkes kendinden emin ama ya hepsi zekice bir illüzyonla yanıltılıyorsa... Cinayet silahı dahil birçok detayda sürpriz akıl oyunlarını gördüğünde, Gurney tam bir psikopatla karşı karşıya olduğunu anlar.

Gurney şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemleri, soruları ve keskin bakış açısıyla soruşturmaya bambaşka bir boyut kazandıracaktır. Kim daha zeki; Gurney mi, yoksa müthiş bir illüzyondan ibaret katil mi? John Verdon'dan, akıl oyunlarının iç içe geçtiği, sıra dışı bir roman.


"Nitelikli bulmaca severler için paha biçilemez bir kitap."
CNN.com

"Yine ilki kadar şaşkınlık verici bir olay ve yine dahice çözümler."
Publishers Weekly

"John Verdon gizemli bir olayın akıl almaz örgüsünü işlerken hikayenin en beklenmedik anında ortaya çıkıveren, şeytani bir kurnazlığa sahip. Yazarın büyük ilgi gören AKLINDAN BİR SAYI TUT kitabından sonra beklediğinize değecek."
Washington Post
Sayfa Sayısı: 566

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Yorumlar 45

TÜM YORUMLARI GÖSTER

yazarın dili kitabın son derece akıcı olmasını sağlıyor. herkese okumasını öneririm. şahane olaylar ve şaşırtıcı bir son...

13.05.2012

artık john'un 3.kitabını bekliyoruz. dave gurney serisi kesinlikle devam etmeli. kitap çıkarmayalı uzun zaman oldu artık yeni kitap olsa da okusak :)

11.06.2012

John Verdon un 2 kitabını da okudum.İkiside anlatılamayacak kadar mükemmel biçimde kurgulanmış, soluksuz okunan, harika kitaplar.İki kitapta Nasıldır acaba?, Okusam mı? diye düşünülmeden okunması gereken kitaplar.Ve şimdi ben bu kitapları okuduktan sonra kendimi boşlukta hissediyorum hangi kipları okusam diye. :))

09.07.2012

Diğer John Verdon Ürünleri

Peter Pan Ölmeli

Peter Pan Ölmeli


John Verdon 22,00 TL 14,30 TL
İnce Kapak