Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu

(KDV Dahil) 26,60 ₺

SEPETE EKLE

Grinin Elli Tonu

7/10 - 135 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: E L James
Çevirmen: Sevinç S. Tezcan
Yayınevi : Pegasus
26,60 ₺
35,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Edebiyat öğrencisi Ana Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana'nın güzelliğine, zekâsına ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder ancak şartları vardır…

Grey'in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğrayan ama bir yandan da heyecana kapılan Ana tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen -çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır- Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken Ana, Christian'ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 76

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Onca para saydığınız kitabı sadece popüler olduğu için değil, incelemeden geçirerek kendi zevkinizle bağdaştığı için alın lütfen. Böylece zaman kaybetmezsiniz. Herkese hitap eden türün farklı olması gibi her kitap her insanda farklı farklı duygular uyandırabilir. Seçim hatanızdan kaynaklanan, kitabı ve onu beğenenlerin zevkini aşağılamak gibi nahoş eylemlerinde önüne geçilmiş olunur böylece. Serinin her kitabı benim için çok güzeldi, okumadan önce nasıl olduğunu epeyce araştırdım ve öyle aldım. Size de aynısını yapmanızı tavsiye ederim.

24.07.2013

Muhteşem bir kitap.. Üzerine 3 kitap okumama rahmen hala etkisinden çıkmış değilim.. ve tekrar okumayı düşünüyorum

07.09.2013

Seriyi okuyalı takriben bir yıl oldu. Ama sahiplenici, korumacı, tutkulu sevgi için tekrarlama isteğim var.

13.05.2014