Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gül ve Avcı

Gül ve Avcı

Gül ve Avcı

Yazar: Asude
Yayınevi :

Ephesus Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786055358457


Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar!

Bir Erkek...
Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı... Onun karşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle ısınabilir, mavi gözleriyle sonsuz bir denize açılabilir, siyah saçlarıyla zifiri bir geceye korkusuzca dalabilirdi.

Ona yaklaşmak ise ateşe çırılçıplak yürümek demekti.

Bir Kadın...
Hem bir kraliçe kadar sarsılmaz, hem de titremeye hazır bir yaprak gibi ürkek ve utangaç... Bir erkeği masumiyetiyle prangasız tutsak edebilir, incindiğinde ise bütün dünyaya kafa tutabilirdi. Kalbi ve masumiyeti acımasızca ihlal edildiğinde artık onun için ateşe yürümek zamanı gelmişti.

Kadın ateşten korkmuyordu, çünkü çoktan yanmıştı.

Evelyn Rosa Drummond, en değerli varlığı olan kalbini bu tehlikeli adama sunduğunda onun aşkına erişebileceğine inanmıştı. Oysa tüm varlığını emanet ettiği Harewood Dükü Julian Benedict Wharton tarafından bir fahişe olarak görülmek gibi korkunç bir yanılgının kurbanı olmuştu.

Ve talih, karşısına dayanılmaz bir intikam fırsatı çıkardı. Herkesin çekindiği bu tehditkâr ve gizemli adama yapılan cinayet suçlamasını ispatlayacaktı. Oysa Julian'ın en yakınına kadar sızmayı başardığında, kalbinin müthiş bir sınanmaya tabi tutulacağından habersizdi.

Gönlünü bir kez daha bu cazibeli adama kaptırmayacağına söz vermek ise gölgesine sığındığı bir yalandan öteye gidemeyecekti!
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 464

Baskı Yılı: 2013


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 470

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus YayınlarıEditör : Nilüfer Savaşer Nişli

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 464

Dil : Türkçe

Yorumlar 28

TÜM YORUMLARI GÖSTER
mükemmel

bunu kesinlikle okumalısınız ben ilk 70 sayfasını okumuştum sıkıldığımı düşünmüştüm ama o an bırakmadım okumaya devam ettim sonra bi baktım kitap elimden düşürmüyor. Hayatımda okuduğum en güzel kitap almayı düşünüyosanız kesinlikle alın.

28.07.2016

Müthiş

Asudenin tüm kitaplarını okudum ve gerçekten iyi bir yazar bu kitap ise tek kelimeyle HARİKA ! Aldığım gün kitabı bitirdim şimdi ise yeni kitabı. BENİ SEV DİYE 'yı sipariş verdim eminim o da bu kitap kadar mükemeldir .

14.01.2016

güzeldi

bence kitap fena değildi ancak bazı cümleler basit geldi.. anlatımda acemiliklere rastlasamda keyifle beğenerek okudum..

16.03.2015