Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap

Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap

Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap

Birinci ve İkinci Bölüm

8/10 - 74 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789750837609


Sekizinci Hikâye. On Dokuz Yıl Sonra...

Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır. Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

"Harry Potter ve Lanetli Çocuk", J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne'a ait yeni bir özgün hikâyeden yola çıkarak Jack Thorne'un yazdığı yeni bir oyun. Bu oyun sadece sekizinci Harry Potter hikâyesi değil, aynı zamanda tescilli olarak sahneye koyulan ilk Harry Potter hikâyesi. 30 Temmuz 2016'da Londra West End'de gerçekleşen prömiyerin hemen ardından Sahne Metni Özel Baskısı, dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları Harry Potter, arkadaşları ve ailesinin devam eden yolculuğuyla buluşturuyor.
(Tanıtım Bülteninden)



Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Yorumlar 16

TÜM YORUMLARI GÖSTER
vay be!

her ne kadar sert bir harry potter ve siyahi bir hermonie yle karşılaşsak da oldukça güzel. tiyatro şeklinde ve biraz farklı geldi. Ama tekrarlıyorum Fiyatından çevirisine kadar her şeyiyle  "Vay be!"

30.12.2016

Sıkı bir Takipçiyim

Sıkı bir Harry Potter takipçisi olarak bunu sabırsızlıkla beklediğimi söyleyemem. Güzel ve başarılı olduğuna eminim ama o eski tadı alamayacağımı düşünüyorum..

05.12.2016

1 günde bitirdim !

ilk açtığımda çok değişik geldi okuyamayacağımı düşündüm fakat başladım ve geceye kadar bitirdim . harika bir kitaptı ! :")  Harry Potter'ı özlemişim :")

04.12.2016