Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Her Şey Bitti Derken

Her Şey Bitti Derken

Her Şey Bitti Derken

Yazar: Katja Millay
Çevirmen: Cansu Kınalı
Yayınevi :

Neo Kitap

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786056397929


Bazen kurtuluş için aşkı seçmek gerekir...

Nastya tam 450 gündür konuşmuyorsa, gülmüyor ve ağlamıyorsa, bir bildiği olmalı;bazı günler sadece öfkesiyle ayakta durabiliyorsa, bir umudu olmalı; ayakları onu dönüp dolaşıp Josh'a götürüyorsa, bir nedeni olmalı;ve tam 450 gün sonra yeniden konuşmaya karar veriyorsa, söyleyecekleri olmalı.

Josh hayatındaki herkesi teker teker kaybediyorsa, bunun bir açıklaması olmalı;etrafında görünmez bir güç kalkanıyla dolaşıyor, herkesten kaçıyorsa, bir derdi olmalı;ve kasabaya yeni gelen kıza Günışığım diyorsa, bir sırrı olmalı.

Her Şey Bitti Derken, hayat denen yapbozun parçalarını bir arada tutan şeyin sevmek olduğunu bilenlerin, bir de günün en karanlık saatinde çıkagelip, "Her şey bitti demek için çok erken" diyecek bir günışığını bekleyenlerin hikâyesi.

"Baştan sona heyecan dolu, duygusal bir yolculuk. Benim için tartışmasız yılın en iyi kitabı."
-Colleen Hoover-

"Çarpıcı bir ilk roman. Her Şey Bitti Derken yüreğimi çaldı, nefesimi kesti, canımı yaktı. Katja Millay'in lirik anlatımına kapılmamak imkânsız."
-Ann Aguirre-

"Her Şey Bitti Derken, kitapların eğlendirmekten çok daha fazlasını yapabildiğini hatırlatan bir roman. Katja Millay'in sözcükleri duygularınızı saklandıkları yerden çıkaracak, zihninizi ele geçirecek ve sonunda ayrılmaz bir parçanız olup çıkacak."
- Tough Critic Book Reviews -
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 495

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Neo KitapKapak Uygulama : Mete Girişgen
Editör : Cumhur Mısırlıoğlu

Sayfa Sayısı : 495

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Çok sevdim

Kitabın konusu güzel. Yazarın dili de öyle.

03.11.2014