Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kabile

Kabile

Kabile

Sen sen ol, sürüden olma!

6/10 - 11 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Eddi Anter
Yayınevi :

Destek Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054994205


Kalabalıkların içinde hiç yalnız hissettiğiniz oldu mu? Ya insanların sizi anlamadığını düşündüğünüz? Bir başkasını memnun etmek uğruna istemeden bazı şeyleri yaptınız mı?

Bu sorulardan herhangi birine olumlu cevap verdiyseniz, hayatınızı çarkın içinde koşuşturarak geçiştiriyorsunuz demektir. Belki de farkında olmadan yaşamınızı beklemeye almışsınızdır. Yapmak istediklerinizle, yaşamayı arzuladıklarınızı hep ileriye itiyorsunuzdur; haberiniz bile olmaz.

En iyisi, sen sen ol; sürüden olma!

Farkındalığının farkında olan kişi farklı olduğunu bilir; o artık sürüden değildir. Her ne kadar istese bile o artık bir kez daha sürüye dâhil olamaz.

Farkındalığı olan kişinin hayat çarkı yavaşlamaya, hatta durmaya başlar. Bundan sonra o sadece farkındalığı fark eden değil, farkındalığın farklılığını yaşamaya başlayan kişidir.

Sürüden çıkan biri, kendini arayıp, özüne ulaşıp bulandır.

Kendinizi tanıyıp sevmek için iç dünyanıza bir yolculuğa var mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek YayınlarıSayfa Tasarımı : Cansu Poroy
Kapak Tasarımı : İlknur Muştu
Yayın Yönetmeni : Ertürk Akşun

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 232

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Güzel

Okuduğunuzda ya kendinizi büyük bir boşluğun içinde hissedip kendinizi bulmak adına bir çabaya gireceksiniz ya da seçtiğiniz yolun ne kadar doğru olduğunu anlayıp bir kere daha yalnızlığınızla gurur duyacaksınız...

12.08.2014

Diğerlerinden farklı...

Sindirilerek okunması gereken harika kitap. Şimdiye dek okuduğum kişisel gelişim kitaplarının en iyisiydi diyebilirim...

17.06.2014

Etkileyici

İçinde olduğumuz, içindeyken fark etmediğimiz hayatımız. İnsanın kendine bile itiraf edemediklerini okumaya davet ediyorum.

17.03.2014