Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kaderin Pin Kodu

Kaderin Pin Kodu

Kaderin Pin Kodu

Doğum Tarihinizin ve Kaderinizin Gizemli Matematiği

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Cem Şen
Yayınevi :

ZER Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786058899605


Pin kodu tam olarak nedir, bunu kitaptan, ustadan öğreneceksiniz elbet ama benim için faydası nedir diye sorarsanız, belki tek bir sözcük yetecektir:
Anlamak........
Tüm hayat bir 'anlama' çabası....Douglas ağbi işimizi çok kolaylaştırıyor.
Kendinizi anlamak , herkesi anlamak zaten..ya da herkesi anlamaya kendinizden başlamak...
Usta, kaderin şifresini çözmüş ya da üstündeki örtüyü bir daha geri konulamaz bir şekilde ortadan kaldırmış.
Yılmaz ERDOĞAN

Douglas Forbes'un, bana ait pin koduna ilişkin yorumları benim için gerçekten önemli bir yol gösterici oldu. Pin kodunuza ilişkin gerçekleri okuduğunuzda şaşıracaksınız. Çünkü pin kodunuz, sizin kaderiniz ve geleceğinizdir. Bunu çok net anlayacaksınız...
Mehmet COŞKUNDENİZ

Pin Kod'unu ilk duyduğumda çok ilgimi çekmisti. Başkası anlatsa hayatta inanmayacagım, belki de 'hadi ordan palavracı' diyeceğım ilginç bir hikayem var Douglas'la.
Saba TÜMER

Kaderin Pin Kodu,doğum tarihinizi kullanarak, kişilik özelliklerinizi, hayatta öğrenmeniz gereken dersleri, toplum önünde ya da beklenmedik durumlarda ne tür tepkiler verebileeğinizi, başkalarının sizi nasıl gördüğünü, dünyayı nasıl algıladığınızı, bir işi nasıl bir ruh ile yaptığınızı açıklarken bir yandan da bu hayattaki varoluş amacınızı keşfetmenize yardımcı olacaktır.Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: ZER Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 256

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Okumanızı önermem

İlk defa bir kitap için yorum yazma gereği duydum, kitapta pin kodunu öğreniyorsun tamam, zaten o da aslında kendinle ilgili şeyler, yani zaten bildiğin şeyler, yeni bir şey öğrenmiyorsun. Kitabı pazarlarken işte pin kodunuzu bilirseniz şu yıllarda söyle hakaret etmelisiniz vb. bilgiler hiç yok. Özetle sanki kitap yarım kalmış. Ki hep şöyle yazıyor, diğer numaralarda etkiler falan filan.  Özetle almanızı hiç önermem. Şimdiye kadar aldığım her kitaptan bir cümlede bile bir şey öğrenmem bana yeterli idi. Ancak bu kitapta ne yazık ki onu da yaşayamadım.

21.03.2016