Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kahperengi

Kahperengi

Kahperengi

7/10 - 37 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Doğan Kitap

16,10 TL
23,00 TL -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786050906059


Romanları yayımlandığında en çok satanlar listesinden aylarca inmeyen Hande Altaylı'dan yaşamın içinden, samimi ve sarsıcı yeni bir roman.

O sabah yatakta gözlerini açtığında ise kendini iyi hissetmiyordu. Bir gece önce Fırat'ı görmek dengesini altüst etmişti. Geçmişin asla sandığımız kadar uzakta kalmadığı gerçeğiyle yüzleşmek, yeteri kadar uzağa gidemediği kaygısını doğuruyordu. Yoksa yıllar geçtikçe güçleneceğine, zayıflıyor muydu insan? Olgunlaşacağına koflaşıyor, dayanıklılığını yitiriyor muydu? Öğreneceğine unutuyor, bildiklerinden şüpheye mi düşüyordu? Geride bıraktığı onca şeyden ve onca yıldan sonra böyle yaprak gibi titremek, kendini başa dönmüş gibi hissetmesine yol açıyordu. Yürümüş, yürümüş ama hiçbir yere gidememişti. Belki de dünyanın yuvarlak olması, daima başladığın yere, yani kendine döneceğin anlamına geliyordu.

Küçük bir Anadolu kasabasından İstanbul'un ışıklı gecelerine uzanan bir yolculuğun hikâyesi. Sevginin değil, mecburiyetin birlikte tuttuğu bir ailede büyüyen Narin ilk kez âşık olduğunda yolların nihayet daha büyük yollara bağlandığını, o büyük yolların da başka şehirlere, ülkelere kavuştuğunu anlar. Ve biri gittiğinde arkasında bir yol bıraktığını. Ama o yolların nefrete, ihanete de açıldığını anlaması için aradan yılların geçmesi, dostlukların sınanması, kaybedilenlerin bulunması gerekecektir.

Aşka Şeytan Karışır ve Maraz adlı romanları yayımlandığı yıllarda en çok satanlar listesinden aylarca inmeyen Hande Altaylı'dan yaşamın içinden, samimi ve sarsıcı yeni bir roman.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 324

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 284

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Yorumlar 43

TÜM YORUMLARI GÖSTER
güzel

ben kitabı beğendim. gayet akıcı, bir çırpıda okunuyor. edebi bir roman değil tabiki. ama keyifli

09.05.2012

Prag mezarligindan sonra cok iyi geldi

Dedemin insanları filminde nasil seyirci boş bırakilmiyorsa bu kitapta okuyucuyu bos birakmadan  bir eskiden bir yeniden devam ediyor

01.07.2012

Eski-yeni zamanlar

Son kitabınız diğer ikisinden çok güzel. Akıcı bir dil sıkılmadan okunan oku.Kurgu güzel eski ile şimdiki zaman yanyana oluşu çok güzel. Elinize kalemenize sağlık. Devamını dilerim.

18.07.2012

Diğer Hande Altaylı Eserleri

Delice

Delice


Hande Altaylı
İnce Kapak
22,00 TL %30 15,40 TL
Maraz

Maraz


Hande Altaylı
İnce Kapak
15,00 TL %24 11,40 TL