Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kahperengi

Kahperengi

(KDV Dahil) 16,10 ₺

SEPETE EKLE

Kahperengi

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Doğan Kitap
16,10 ₺
23,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Romanları yayımlandığında en çok satanlar listesinden aylarca inmeyen Hande Altaylı'dan yaşamın içinden, samimi ve sarsıcı yeni bir roman.

O sabah yatakta gözlerini açtığında ise kendini iyi hissetmiyordu. Bir gece önce Fırat'ı görmek dengesini altüst etmişti. Geçmişin asla sandığımız kadar uzakta kalmadığı gerçeğiyle yüzleşmek, yeteri kadar uzağa gidemediği kaygısını doğuruyordu. Yoksa yıllar geçtikçe güçleneceğine, zayıflıyor muydu insan? Olgunlaşacağına koflaşıyor, dayanıklılığını yitiriyor muydu? Öğreneceğine unutuyor, bildiklerinden şüpheye mi düşüyordu? Geride bıraktığı onca şeyden ve onca yıldan sonra böyle yaprak gibi titremek, kendini başa dönmüş gibi hissetmesine yol açıyordu. Yürümüş, yürümüş ama hiçbir yere gidememişti. Belki de dünyanın yuvarlak olması, daima başladığın yere, yani kendine döneceğin anlamına geliyordu.

Küçük bir Anadolu kasabasından İstanbul'un ışıklı gecelerine uzanan bir yolculuğun hikâyesi. Sevginin değil, mecburiyetin birlikte tuttuğu bir ailede büyüyen Narin ilk kez âşık olduğunda yolların nihayet daha büyük yollara bağlandığını, o büyük yolların da başka şehirlere, ülkelere kavuştuğunu anlar. Ve biri gittiğinde arkasında bir yol bıraktığını. Ama o yolların nefrete, ihanete de açıldığını anlaması için aradan yılların geçmesi, dostlukların sınanması, kaybedilenlerin bulunması gerekecektir.

Aşka Şeytan Karışır ve Maraz adlı romanları yayımlandığı yıllarda en çok satanlar listesinden aylarca inmeyen Hande Altaylı'dan yaşamın içinden, samimi ve sarsıcı yeni bir roman.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 324

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 324

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Yorumlar 43

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Bence diziyi izledikten sonra okumayın bu romanı. Çünkü dizi daha güzel geliyor. Çünkü bu kitapta güzel  yerler pek yok ben dizinin senaristlerini kutluyorum çünkü böyle bir kitaptan çok güzel bir hikaye çıkarmışlar :)

17.05.2013

Kitabı diziden önce okumalısınız daha güzel işlenmiş ve sürükleyici. Alınabilir.

02.08.2013

Ne ara okumaya başladım ne ara bitirdim kitabı anlamadım o kadar sürükleyiciydiki. bu kadar sayfayı ne ara okudum diyorsunuz olaylayın içine o kadar daldığınız için fark edemiyorsunuz. dizisini izlemedim ona yorum yapamam ama kitabı mutlaka okuyun derim

24.10.2013