Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kemikler Şehri - Ölümcül Oyuncaklar Serisi 1. kitap

Kemikler Şehri - Ölümcül Oyuncaklar Serisi 1. kitap

Kemikler Şehri - Ölümcül Oyuncaklar Serisi 1. kitap

9/10 - 45 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen:

Selim Yeniçeri

Yayınevi :

Artemis Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054228218


Vampirler, kurtadamlar, periler, gerçek aşk ve aklınızı başınızdan alacak daha birçok şey. Ölümcül oyuncaklar hafızanıza kazınacak!

On beş yaşındaki Clary Fray, New York'ta Pandemonium Kulüp'e doğru yola çıktığında bir cinayete tanıklık edeceği hiç aklına gelmezdi.

Hele ki, bu cinayetin daha önce hiç görmediği acayip silahlara sahip tuhaf dövmeli üç genç tarafından işleneceğini hayatta düşünemezdi! Clary, polisi arayabileceğini biliyordu fakat ceset bir anda ortadan yok olunca ve canileri Clary'den başka kimse göremediği için durumu açıklamak pek kolay olmayacaktı!

Clary'nin onları görebilmesine çok şaşıran katiller kendilerini Gölgeavcıları olarak tanıtacaktı. Yani, dünyayı şeytanlardan arındırmaya ant içmiş gizli bir kabile!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 580

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Yorumlar 12

TÜM YORUMLARI GÖSTER
CC'nin kitaplarında kelimeler hep yetersiz kalıyor

Kitap başından sonuna kadar tamamen harika. Ayrıca çok akıcı. Ben sonunda favori serilerinizn arasında yer alacak. Yanlız söyleyeyim, sonunda "Küller Şehri", "Küller Şehri" diye çırpınacaksınız, alırken beraber alın bence. Hatta bütün seriyi toplu alın:D

20.03.2016

mükemmel...

İlk başları açıkçası sıkıcı gelmişti. Fakat birinci kitabın sonlarına doğru bitmesini istemedim, süperdi. Diğer kitaplarından bahsetmiyorum bile... Sizi sıkmayacağına emin olabilirsiniz.

12.02.2015

Mükemmel

Aşık olduğum hayatımın serisi...

06.02.2015