Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

(KDV Dahil) 21,28 ₺

SEPETE EKLE

Kış Bahçesi

8/10 - 15 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Esra Kılıççı
Yayınevi : Pegasus
21,28 ₺
28,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Çok satan Ateşböceği Yolu kitabının yazarından, bir anne ile kızları arasındaki karmaşık bağlara ve geçmiş ile gelecek arasındaki yıkılmaz bağa dair sürükleyici, yürek sızlatacak kadar etkileyici ve güzel bir roman. Bazen annenin geçmişine bir kapı araladığında, kendi geleceğini bulursun! Meredith ve Nina Whitson birbirine taban tabana zıt karakterlerdeki kız kardeşlerdir. Biri evde kalıp çocuklarına bakmış ve aile işinin başına geçmiş, diğeriyse hayallerinin peşinden gidip dünyayı gezmiş ve ünlü bir foto muhabir olmuştur. Ancak sevgili babaları hastalandığında bu birbirine yabancı iki kadın, kendilerini yine bir arada, şimdi bile kızlarına herhangi bir avuntu vermeyen, aşırı mesafeli anneleri Anya’nın yanında bulacaktır. Anneleriyle aralarındaki tek bağ, onun, çocukluklarında bazı geceler kızlara anlattığı bir Rus masalıdır. Ölüm döşeğindeki babalarınınsa, hayatındaki kadınlardan son bir arzusu vardır. Anya kızlarına bir masal anlatacaktır; yıllar önce başladığı ama hiç bitirmediği o masalı. Hem de bu kez sonuna kadar. Bu masal daha önce duydukları hiçbir şeye benzememektedir; altmış yıldan uzun bir zamanı kapsayan, savaş mağduru Leningrad’da başlayıp günümüz Alaska’sına kadar uzanan, sürükleyici, gizemli bir aşk hikâyesi. Nina’nın gerçeği açığa çıkarma konusundaki saplantısı, onları annelerinin geçmişlerinde, ailelerini tümüyle sarsacak ve tamamen değiştirecek bir sır öğrenecekleri, beklenmedik bir yolculuğa sürükler. İlk sayfasından son sayfasına kadar büyüleyen Kış Bahçesi, hem epik bir aşk hikâyesi hem de yaşamları kesişen kadınların detaylı bir portresi olması bakımından nadir bulunur bir eser. İlham verici şiirsel yazımıyla, son sayfa okunduktan uzun süre sonra bile okuyucunun aklından çıkmayacak. “Okuyucular, anne ve kızlar yakınlaştıkça hem gülmekten hem de ağlamaktan kendilerini alamayacaklar.” -Publishers WeeklSayfa Sayısı: 512

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 33

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Bazı kitaplar okundultan sonra sahibi adını bile hatırlamaycak şekilde kitaplıüın bir kösesinde eskir, bazıları sevilerek okunur ve hatırlanır , bazılarıysa iz bırakır , vazgeçilmez olur,yasamına kazınır. Kış bahçesi de bu iz bırakan nadir romanlardan biri. Bitmesin diye sayfaları cevirirken üzülüyor, kızlar annesinin çileli yasamını öğrendikçe coşuyordum. Mutlaka okuyun ve okutun.

12.05.2012

Ateşböceği yolu, gerçek renkler  vee tabiiki kış bahçesi :)
Yazarın 3 kitabını da okudum üçüde birbirinden güzel.Kesinlikle şiddetle tavsiye edilir.

Not:Kitapları okurken yanınızdan kağıt mendillerinizi eksik etmeyin.

01.11.2012

Son zamanlarda okuduğum en etkileyici kitap oldu. Sonunu merak ederken, bitmesini de hiç istemedim. Kesinlikle okunması gereken bir kitap. Ağlamamak için mücadele edeceksiniz..

01.04.2014

Diğer Kristin Hannah Ürünleri

Ay Bahçesi

Ay Bahçesi


Kristin Hannah 29,50 TL 21,54 TL
İnce Kapak
Gece Yolu

Gece Yolu


Kristin Hannah 28,00 TL 21,28 TL
İnce Kapak