Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

(KDV Dahil) 21,28 ₺

SEPETE EKLE

Kış Bahçesi

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Esra Kılıççı
Yayınevi : Pegasus
21,28 ₺
28,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Çok satan Ateşböceği Yolu kitabının yazarından, bir anne ile kızları arasındaki karmaşık bağlara ve geçmiş ile gelecek arasındaki yıkılmaz bağa dair sürükleyici, yürek sızlatacak kadar etkileyici ve güzel bir roman. Bazen annenin geçmişine bir kapı araladığında, kendi geleceğini bulursun! Meredith ve Nina Whitson birbirine taban tabana zıt karakterlerdeki kız kardeşlerdir. Biri evde kalıp çocuklarına bakmış ve aile işinin başına geçmiş, diğeriyse hayallerinin peşinden gidip dünyayı gezmiş ve ünlü bir foto muhabir olmuştur. Ancak sevgili babaları hastalandığında bu birbirine yabancı iki kadın, kendilerini yine bir arada, şimdi bile kızlarına herhangi bir avuntu vermeyen, aşırı mesafeli anneleri Anya’nın yanında bulacaktır. Anneleriyle aralarındaki tek bağ, onun, çocukluklarında bazı geceler kızlara anlattığı bir Rus masalıdır. Ölüm döşeğindeki babalarınınsa, hayatındaki kadınlardan son bir arzusu vardır. Anya kızlarına bir masal anlatacaktır; yıllar önce başladığı ama hiç bitirmediği o masalı. Hem de bu kez sonuna kadar. Bu masal daha önce duydukları hiçbir şeye benzememektedir; altmış yıldan uzun bir zamanı kapsayan, savaş mağduru Leningrad’da başlayıp günümüz Alaska’sına kadar uzanan, sürükleyici, gizemli bir aşk hikâyesi. Nina’nın gerçeği açığa çıkarma konusundaki saplantısı, onları annelerinin geçmişlerinde, ailelerini tümüyle sarsacak ve tamamen değiştirecek bir sır öğrenecekleri, beklenmedik bir yolculuğa sürükler. İlk sayfasından son sayfasına kadar büyüleyen Kış Bahçesi, hem epik bir aşk hikâyesi hem de yaşamları kesişen kadınların detaylı bir portresi olması bakımından nadir bulunur bir eser. İlham verici şiirsel yazımıyla, son sayfa okunduktan uzun süre sonra bile okuyucunun aklından çıkmayacak. “Okuyucular, anne ve kızlar yakınlaştıkça hem gülmekten hem de ağlamaktan kendilerini alamayacaklar.” -Publishers WeeklSayfa Sayısı: 512

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 33

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Okuduğum kitaplar arasında kendimi içinde bulduğum, konusu itibariyle elinizden düşüremediğiniz, savaşın acı yüzü, annenin dramı... İçiniz cız ediyor. Kitap bittikten sonra etkisinden çıkamadığım için biraz ara bile verdim... Okuyunuz.

24.01.2014

En çok etkilendiğim kitap. Yazar zaten harika, kitap mükemmel!

09.02.2014

Film tadında roman. Gerçekten soluksuz bir kitap okumak istiyorsanız tavsiye ederim. Bitirdiğimde etkisinden kurtulamadığım nadir kitaplardan biri.

05.08.2014

Diğer Kristin Hannah Ürünleri

Ateşböceği Yolu

Ateşböceği Yolu


Elif Tozlu 28,00 TL 21,28 TL
İnce Kapak
Gece Yolu

Gece Yolu


Kristin Hannah 28,00 TL 21,28 TL
İnce Kapak