Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kış Günlüğü

Kış Günlüğü

Kış Günlüğü

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Paul Auster
Çevirmen: Seçkin Selvi
Yayınevi :

Can Yayınları - Anı Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789750714108


Her yazar, kitaplarına kendini de saklar. Ama gün gelir satır aralarında anlatmaktan vazgeçer kendisini. Artık yaş kemale ermiştir. Yaşadıkları, yaşayamadıkları, düşleri, gerçekleri... Hesaplaşma zamanıdır. Paul Auster'ın kendi hikâyesine dönerek yazdığı Kış Günlüğü, sıradan bir yaşamöyküsü değildir, usta bir kalemden çıkmış roman gibi bir yaşamdır.

Yazar bu kitabı neden yazdığını kendi cümleleriyle şöyle açıklar:
"Ne de olsa zaman azalıyor. Belki de şimdilik hikâyelerini bir yana bırakıp hayatının anımsadığın ilk gününden bugüne kadar bu bedenin içinde yaşamanın nasıl bir duygu olduğunu incelemeye çalışsan iyi olur."


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2011


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 163

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2011

Sayfa Sayısı : 200

Dil : Türkçe

Yorumlar 4

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Kitabı Bitiremedim

Biyografi okumayı severim. Hatta sıkıcı denilebilecek kitapları da çok okudum; ama kendimi ne kadar zorladıysam da bu kitabı iki yıldır bitiremedim. Anlatılanların hiç sonu gelmeyecekmiş gibi geldi ve çok sıkıldım.

23.09.2014

beğenmedim

Ciddi anlamda bitirmekte zorlandığım nadir kitaplardandı.Biyografi tarzında kitaplar okumayı sevmeme rağmen anlatım tarzı beni hiç çekmedi.Çok satılanlar listesinde olmasına karşın beğenilenler ve önerilenler listesine girebileceğini düşünmüyorum :(

05.03.2012

çok beğenmedim

ilk defa bi kitabın sonunu getiremedim,okurken sıkıldım,kendi hayatını, biyografisini yazmış anı tarzında.yazarı çok beğeniyosanız hayranıysanız eğer belki dikkatnizi çekebilir.

05.02.2012