server =DRWEB5

Kargo Bedava
%24
Kış Masalları

Kış Masalları

Puanlama Yap
Yorum ekle
Ciltsiz
17,00 TL
%24
12,99 TL
(KDV Dahil)
e-Kitap
12,00 TL
(KDV Dahil)
Bu kitabı okuyabileceğiniz cihazlar
PC PC
IOS IOS
ANDROID ANDROID
E-INK E-INK
Adet

50 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!


Kafkaslardan uludağın eteklerine esen bir rüzgâr kulaklarımıza kadim sırlar fısıldıyor...

Pek çok gizemli masal Kafdağının ardında başlar ve kim bilir nerede son bulur? Orası, gerçekle hayalin, umutla çaresizliğin, aşkla nefretin, kavgayla sükûnetin bir arada harmanlandığı gerçeküstü bir diyardır.
Bizim masalımız Kafdağının kıyısında başlayan yüzlerce yıl sürecek bir lanetin kadere karşı çaresiz kıldığı âşıkların izini sürüyor.

Ve artık öğreniyoruz ki, Kafdağının eteklerinde alınan nefeslerin, çarpan kalplerin, dökülen gözyaşlarının bir farkı yoktur Uludağın kıyısındakilerden...

Mehmetin kalbi de tıpkı büyük atası Rostom gibi ancak aşkıyla dolu olduğunda çarpabiliyor. Bu masalda bazen keskin gerçeklerle baş edemeyecek kadar naif, derin, duyarlı hatta bazen de hayata karşı savunmasız insanlarla tanışıyoruz.

Yıllar ve yıllar süren hayatlarda herkesin anlattığı masallar vardır elbet, ama Kış Masalları onu okuyan ve dinleyen herkesin kalbinin bir köşesinde iz bırakacak, bildiğimiz tüm kadim hikâyeleri hafızalarda tazeleyecek, gizemli ve olağanüstü öyküsüyle ruhlarımıza nüfuz edecek.

Eğer siz de uzun zamandır roman yazılmadığını düşünenlerdenseniz, Kış Masallarını okuduktan sonra fikrinizi değiştirecek ve onu başucunuzdan ayırmayacaksınız.


Ciltsiz (Karton Kapak):

Sayfa Sayısı: 312

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap :

Format:

Sayfa Sayısı: 247

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar