Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet

Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet

(KDV Dahil) 14,60 ₺

SEPETE EKLE

Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet

Ruhsal ve Bedensel Arınma, Beden Temizliği

5/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
14,60 ₺
20,00 ₺ -%27
 • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Dünyaca ünlü bilim adamı, Stratejik Araştırmalar Uzmanı, Kozmik Bilimci, Extrasens Ahmet Maranki; son 5 yıl süre zarfında, binlerce kilometre yol kat etmiş, yurt içi ve yurt dışında yaklaşık bine yakın görüntülü konferans vermiş, katıldığı televizyon programlarıyla, radyo ve yazılı medya aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşmış ve bir milyonu aşan kitap baskılarıyla da insanlığa hitap etmiştir.

İgleroterapist, Extrasens ve Biyoenerji uzmanı olan eşi Elmas Maranki ile "sağlıklı düşün, beslen, yaşa" felsefesi, günümüze mührünü vurmuş ve bir "bilinçlenme hareketi"ne dönüşmüştür.

Yazarlarımız, binlerce yıldır bilinen fakat son yüzyıllarda ekonomik kaygıların ön plana çıkışı ile unutturulan, "Kozmik Beden Temizliği-Detoks-Diyet ve Sağlıklı Beslenme, Ruhsal ve Bedensel Arınma"nın bütün pratik yollarını gösteren ve herkesin evinde rahatça uygulayabileceği metotları, bu kitapla hizmetinize sunmuştur.

Kozmik Bilim Ekibi; çağımızda salgın hâle gelen "obezite ve parazit gibi çözümsüz, kronik ve diğer rahatsızlıklardan" kurtularak, kalan ömrünüzü uzun ve kaliteli yaşamanızın yollarını "pratik ve uygulanabilir" olarak göstermek için bu eseri hazırlamıştır.

Bu kitap; mistik manada kader ömrünüzü değiştirip uzatmasa da kaliteli ve sağlıklı bir yaş almanın yollarını size gösterecek, herkesin elinde ve evinde bulundurması gereken bir el kitabı olacaktır.

Ahiret'te bizi kurtaracak bir eserimiz olmadığı takdirde, bu dünyadaki eserlerin öneminin olmadığı idraki ve bu kitabımızın da diğer kitaplarımız gibi insanlığa faydalı olması temenni ve duasıyla...

 • Kozmik Beden Temizliği (KBT)
 • Detoks
 • Diyet
 • Ruhsal ve Bedensel Arınma  Sayfa Sayısı: 328

  Baskı Yılı: 2012


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Hayat Yayıncılık

 • Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  Diğer Ahmet Maranki Eserleri

  Şifalı Kürler

  Şifalı Kürler


  Ahmet Maranki
  İnce Kapak
  30,00 TL 21,90 TL
  Masajla Mucizevi Tedaviler

  Masajla Mucizevi Tedaviler


  Elmas Maranki
  İnce Kapak
  22,00 TL 16,06 TL
  Şifalı Yemekler

  Şifalı Yemekler


  Ahmet Maranki
  İnce Kapak
  30,00 TL 21,90 TL
  Beyaz Ölüm

  Beyaz Ölüm


  Ahmet Maranki
  İnce Kapak
  32,00 TL 23,36 TL