Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna

(KDV Dahil) 8,36 ₺

SEPETE EKLE

Kürk Mantolu Madonna

8/10 - 365 Kişi FAVORİLERİME EKLE
8,36 ₺
11,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


"Her gün, daima öğleden sonra oraya gidiyor, koridorlardaki resimlere bakıyormuş gibi ağır ağır, fakat büyük bir sabırsızlıkla asıl hedefine varmak isteyen adımlarımı zorla zapt ederek geziniyor, rastgele gözüme çarpmış gibi önünde durduğum "Kürk Mantolu Madonna"yı seyre dalıyor, ta kapılar kapanıncaya kadar orada bekliyordum."

Kimi tutkular rehberimiz olur yaşam boyunca. Kollarıyla bizi sarar. Sorgulamadan peşlerinden gideriz ve hiç pişman olmayacağımızı biliriz. Yapıtlarında insanların görünmeyen yüzlerini ortaya çıkaran Sabahattin Ali, bu kitabında güçlü bir tutkunun resmini çiziyor. Düzenin sildiği kişiliklere, yaşamın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına (?) dair, yanıtlanması zor sorular soruyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 164

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 164

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Yorumlar 187

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Çok hoş anlatımı olan bu kitabın hikayesi güzeldi. Akıcı anlatımı ve insan karakterlerini betimleyici yönü ile değişikti. Kaliteli, kısa roman ya da uzun hikaye tarzındaki bu kitap okunmaya değer. Bayıldım...

07.01.2014

Eserler yazıldığı zamana göre değerlendirilmelidir. Kaldı ki kaç yıl sonra bile onlarca baskı yapan bu kitap günümüzde de etkisini koruyacak derecede güzel kurgulanmış, Sabahattin Ali'nin mükemmel tasvir ve durum anlatımlarının yer aldığı güzel bir aşk hikayesi. İnsan psikolojisini de çok iyi bir şekilde ortaya koymuş. Yabana atılmayacak bir eser.

25.03.2014

Bu kitabın iyi bir yönetmen tarafından filmi çekilse ve  Maria Puder karakterini Marion Cotillard canlandırsa pek hoş olur..

31.10.2014

Diğer Sabahattin Ali Ürünleri

Değirmen

Değirmen


Sabahattin Ali 9,00 TL 6,84 TL
İnce Kapak
Yeni Dünya

Yeni Dünya


Sabahattin Ali 10,00 TL 7,60 TL
İnce Kapak