Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna

8/10 - 514 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789753638029


"Her gün, daima öğleden sonra oraya gidiyor, koridorlardaki resimlere bakıyormuş gibi ağır ağır, fakat büyük bir sabırsızlıkla asıl hedefine varmak isteyen adımlarımı zorla zapt ederek geziniyor, rastgele gözüme çarpmış gibi önünde durduğum "Kürk Mantolu Madonna"yı seyre dalıyor, ta kapılar kapanıncaya kadar orada bekliyordum."

Kimi tutkular rehberimiz olur yaşam boyunca. Kollarıyla bizi sarar. Sorgulamadan peşlerinden gideriz ve hiç pişman olmayacağımızı biliriz. Yapıtlarında insanların görünmeyen yüzlerini ortaya çıkaran Sabahattin Ali, bu kitabında güçlü bir tutkunun resmini çiziyor. Düzenin sildiği kişiliklere, yaşamın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına (?) dair, yanıtlanması zor sorular soruyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 164

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 136

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Sayfa Sayısı : 164

İlk Baskı Yılı : 1998

Dil : Türkçe

Yorumlar 259

TÜM YORUMLARI GÖSTER
MÜKEMMEL BİR AŞK HİKAYESİ

Sabahattin Ali o kadar güzel ve akıcı yazmış ki kitabı tekrardan okumak istedim. İLK başlarda biraz bayabilir onunda nedeni karakterlerin ve olay yerlerinin tanıtımı oldugu içindir ama biraz okuduktan sonra kendinizi kitaptan alamayacaksınız. Kesinlikle tavsiye ederim okunması gereken bir kitap.

29.03.2017

Kusursuz

Okunması gereken bir kitap. Hayatımda okuduğum en anlamlı Roman.

07.03.2017

yorum

Edebiyat öğretmenimiz isteğinde almıştım sınav olmuştuk bu kitaptan ama ben zaten alacaktım çok güzel anlamlı kesinlikle okuyun

18.02.2017