Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mart Menekşeleri

Mart Menekşeleri

Mart Menekşeleri

8/10 - 122 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Sarah Jio

Çevirmen:

Nihan Giray

Yayınevi :

Arkadya Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789759996277


Bir kadının yüreği sırlarla dolu bir denizdir...

Gerçek aşkı yaşadığına inanan ünlü yazar Emily Wilson, kocasının başka bir kadını ona tercih ettiğini öğrenince, hayal kırıklığına uğrar. Tüm bu olanlara rağmen yine de tek bir damla gözyaşı dökmez.

Büyük yengesi Bee, Mart ayını Bainbridge Adası'nda geçirmesi için onu davet eder. Emily ruhunda açılan yaraların iyileşmesi umuduyla, bu teklifi kabul eder.

Adanın mistik havasıyla huzuru yakalamaya çalışan Emily, 1943 yılında yazılmış kırmızı kadife kaplı bir günlük bulur. Bu günlük onu geçmişin tozlu sayfalarına hapsolan gerçek bir aşk hikâyesine ve altmış yıllık bir aile sırrına götürecektir...

Umudun, hüznün ve pişmanlığın bir arada işlendiği büyüleyici bir roman… İlk kitabı Mart Menekşeleri ile Library Journal En İyi Kitap Ödülü'ne layık görülen Sarah Jio, insan kalbinin, ne kadar hatalı olursa olsun sevdiklerimizi her zaman affedeceğini eşsiz bir dille anlatıyor.

"Aşk, tarih ve gizem… Daha ne olsun? Mart Menekşeleri, geçmişimizin er ya da geç sürprizlerle karşımıza çıkacağını hatırlatan muhteşem bir roman."
Jodi Picoult

"Tarih, gizem ve aşkın mükemmel bir karışımı… Bu romanı elinizden düşüremeyeceksiniz."
Library JournalSayfa Sayısı: 336

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadya Yayınları

Yorumlar 125

TÜM YORUMLARI GÖSTER
GÜZEL BİR KİTAP

Gerçekten elinize aldığınızda bırakmak istemeyeceğiniz, okur olarak kadınlara hitap ettiğini düşündüğüm, çok güzel bir kitap. Okumanızı tavsiye ederim. Anlatımıyla kalbinize dokunan büyüleyici bir kitap. Yalnız kitapta edebi bir şeyler aramayın.

30.12.2016

Önyargı ve Korkaklık....Aşkın Sonu...

"Böğürtlen Kışı", "Mart Menekşeleri"... Diğerlerini de en kısa zamanda alıp okuyacağım. Bir buruk gizem... Bilinmezlikleri ortaya çıkarma çabası... Aşk... Sürükleyici üslupla çevrilmiş iki şahane kitap. Okumalı insanlar. Aşkta hayal kırıklıklarının, ön yargıların yeri olmadığını öğrenebilmeli. Yoksa kitaplardaki gibi yarım kalan aşkların gerçek yaşamda da varlığını artırmasına katkıda bulunur istemeden. Okumalı ve ders çıkarabilmeli...:(((

16.11.2016

...

"Mart Menekşeleri", ismi gibi güzel bir kitap tavsiye ediyorum.

14.11.2016