Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Melez

Melez

(KDV Dahil) 16,10 ₺

SEPETE EKLE

Melez

Melez Sözleşmeler

9/10 - 34 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : DEX
16,10 ₺
23,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Hematoi ırkı, tanrılarla yaratıkların soyu. İki Hematoi çocuğu Safkan sayılıyor ve tanrısal güçlere sahip oluyor. Hematoilerle ölümlülerin çocukları olan Melezlerde ise bu güçler yok. Bu melezlerin sadece iki seçeneği var: eğitimli birer Avcı olup iblis avlayabilir ya da Safkanların evlerinde kölelik yapabilirler.

Bir Melez olan Alexandria, yaşamını tuvalet temizleyerek geçirmek yerine tehlikeye atmaya razı ama bunu da yüzüne gözüne bulaştırabilir. Avcılık öğrencilerinin uyması gereken belli kurallar var. Alex'in bu kuralların hepsiyle başı dertte ama en fazla birinci kural onun için büyük sorun: Safkanlarla Melezler arasında ilişki yasak.

Ne yazık ki Alex, Safkan Aiden'a çok fena âşık. Ancak bu aşk onun tek büyük sorunu değil; daha büyük bir sorun, okuldan mezun olana kadar hayatta kalmak ve bir Avcı olmak. Görevinde başarısızlığa uğrarsa ölümden ya da kölelikten de kötü bir son onu bekliyor: bir iblise dönüşmek ve Aiden'ın avı olmak.

Daha korkunç bir şey düşünülebilir mi?

Melez, Yunan Mitolojisine bambaşka bir bakış açısı kazandırıp dünyada büyük yankı uyandıran Melez Sözleşmeleri serisinin ilk kitabıdır.Sayfa Sayısı: 340

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Yorumlar 22

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Gerçekten güzel bir kitaptı alırken tereddüt ettim ama olay örgüsü çok güzel tek kötü birşey var kitap bitince kendinizi boşlukta hissediyorsunuz :D

20.06.2013

Yunan mitolojisi beni hiçbir zaman etkilememiştir fakat bu kitap güzeldi.Biraz V.A. serisini anımsatabilir ama bu devirde başka kitapları anımsatmayan çok çok az sayıda kitap var.Bu yazarın en sevdiğim yönü anlatımının akıcı olması.Sıkılmadan okunuyor :)

07.08.2013

Kitap başlarda biraz sıktı ama sonra su gibi akıp gitti. Bir haftada serinin 2 kitabını da bitirdim, okumalısınız. İlk başlarda Vampir Akademisi'ne çok fazla benzettim (benziyor da zaten) ama sonraları alakası olmadığını fark edeceksiniz.

06.04.2014