Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mo'nun Gizemi

Mo'nun Gizemi

Mo'nun Gizemi

9/10 - 14 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Altın Gençlik Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789754059809


Avustralya'ya gidiyordum. Uçakta, her haliyle garip ve gizemli, genç bir adamla tanıştım. Kendisi Genetik Mühendisiydi. Onunla insan kopyalama olgusu üzerine, ürperti verici konuşmalar yaptık. Daha sonra o bana, roman yazmam için, yürek hoplatıcı bir serüven aktardı. Bu serüveni, birbirlerine tutkulu bir aşkla bağlı olan, Defne ve Burç adında, liseli iki genç yaşamıştı.

Böylece her sayfasında, acaba sorusuyla insanı kuşatan, bu soluk kesici roman ortaya çıktı. Ne var ki, bu olayda aklıma takılan bazı soruların yanıtlarını, hala bulabilmiş değilim:
Yol arkadaşım Burç, gerçek bir insan mıydı?

Yoksa ben, gen teknolojisi ve canlı kopyalama yöntemiyle, laboratuvarda oluşturulmuş biriyle mi yolculuk yapmıştım?Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 288

Dil : Türkçe

Yorumlar 8

TÜM YORUMLARI GÖSTER
MÜTHİŞŞ...

Çok güzel bir kitap 2. ve 3. kitaplarını da öneririm. Heyecanla ve merakla okuyacağınız bir kitap..

22.12.2016

Ah Bu "Mo"lar :)

Serinin tüm kitaplarını okumuş biri olarak Mo Efsanesi'ne bayıldım. Genetik kopyalama ve Mo'lar sizi içine çekecek bir kitap. Çok sürükleyici ve akıcı. Çocukken Gülten Dayıoğlu'nun çok kitabını okumuştum. Yetişkinler için yazdığı "Kayıplara Karışmak" kitabından sonra gözüm hep kitaplarını aradı. Gerçek hayat ile bağlantısı, sanki kendi yaşıyormuş gibi anlatması beni çok etkiledi. Bu sıcak yaz günlerinde kesinlikle okunması gereken bir kitap. Gülten Dayıoğlu, eline yüreğine sağlık.

06.08.2016

:

o kadar güzel sürükleyici bir kitap ki herkese okumasını tavsiye ederim🙏🏻

08.07.2016