Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mo'nun Gizemi

Mo'nun Gizemi

Mo'nun Gizemi

9/10 - 8 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Altın Gençlik Dizisi

13,30 TL
19,00 TL -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9754059802


Avustralya'ya gidiyordum. Uçakta, her haliyle garip ve gizemli, genç bir adamla tanıştım. Kendisi Genetik Mühendisiydi. Onunla insan kopyalama olgusu üzerine, ürperti verici konuşmalar yaptık. Daha sonra o bana, roman yazmam için, yürek hoplatıcı bir serüven aktardı. Bu serüveni, birbirlerine tutkulu bir aşkla bağlı olan, Defne ve Burç adında, liseli iki genç yaşamıştı.

Böylece her sayfasında, acaba sorusuyla insanı kuşatan, bu soluk kesici roman ortaya çıktı. Ne var ki, bu olayda aklıma takılan bazı soruların yanıtlarını, hala bulabilmiş değilim:
Yol arkadaşım Burç, gerçek bir insan mıydı?

Yoksa ben, gen teknolojisi ve canlı kopyalama yöntemiyle, laboratuvarda oluşturulmuş biriyle mi yolculuk yapmıştım?Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2000


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar 3

sıradışı bir öykümü istiyorsunuz?

Genellikle çocuk kitapları yazan Gülten Dayıoğlu'nun özellikle bu kitabı çocukları olduğu kadar büyükleride etkileyecek. Hatta kitabın sonunda gerçekten MO lar varmı diye araştırıyor bile bulabilirsiniz kendinizi :)

06.10.2009

kesinlikle okumaya değer

kesinlikle okumaya değer bir kitap olarak görüyorum. her sayfanın sonunda diğer sayfaya geçmek için sabırsızlanacaksınız.

06.09.2012

:

o kadar güzel sürükleyici bir kitap ki herkese okumasını tavsiye ederim🙏🏻

08.07.2016