Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mo'nun Gizemi

Mo'nun Gizemi

Mo'nun Gizemi

Yayınevi :

Altın Kitaplar - Altın Gençlik Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9754059802


Avustralya'ya gidiyordum. Uçakta, her haliyle garip ve gizemli, genç bir adamla tanıştım. Kendisi Genetik Mühendisiydi. Onunla insan kopyalama olgusu üzerine, ürperti verici konuşmalar yaptık. Daha sonra o bana, roman yazmam için, yürek hoplatıcı bir serüven aktardı. Bu serüveni, birbirlerine tutkulu bir aşkla bağlı olan, Defne ve Burç adında, liseli iki genç yaşamıştı.

Böylece her sayfasında, acaba sorusuyla insanı kuşatan, bu soluk kesici roman ortaya çıktı. Ne var ki, bu olayda aklıma takılan bazı soruların yanıtlarını, hala bulabilmiş değilim:
Yol arkadaşım Burç, gerçek bir insan mıydı?

Yoksa ben, gen teknolojisi ve canlı kopyalama yöntemiyle, laboratuvarda oluşturulmuş biriyle mi yolculuk yapmıştım?Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2000


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar 7

TÜM YORUMLARI GÖSTER
sıradışı bir öykümü istiyorsunuz?

Genellikle çocuk kitapları yazan Gülten Dayıoğlu'nun özellikle bu kitabı çocukları olduğu kadar büyükleride etkileyecek. Hatta kitabın sonunda gerçekten MO lar varmı diye araştırıyor bile bulabilirsiniz kendinizi :)

06.10.2009

kesinlikle okumaya değer

kesinlikle okumaya değer bir kitap olarak görüyorum. her sayfanın sonunda diğer sayfaya geçmek için sabırsızlanacaksınız.

06.09.2012

Hala Unutamadim

Çok güzel bir kitap. Herkese tavsiye ediyorum. Ben "Otran Ve İkizleri" de okudum ve seriyi bitirdim; ama bittiğine çok üzüldüm.  Her 3 kitabı da herkese öneriyorum.

12.03.2016

Diğer Gülten Dayıoğlu Eserleri

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
GK - Fadiş

GK - Fadiş


Gülten Dayıoğlu
İnce Kapak
9,50 TL %30 6,65 TL