Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Oscar ve Çilek Kokulu Kız

Oscar ve Çilek Kokulu Kız

Oscar ve Çilek Kokulu Kız

Sevgi ve Dostluğun Sıradışı Romanı

Yazar: Şafak Uysal
Yayınevi :

Doğan ve Egmont Yayıncılık - Okuma Kitapları Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786050914528


İlk Havlayışta Aşk!

Merhaba, benim adım Oscar. Bir Golden Retriever'ım. Herkesin bildigi gibi çevresiyle uyumlu ve iyi niyetli bir köpeğim. Arada yaramazlık yaptığım da söylenir. Ne de olsa ırkdaşlarımla gittiğim okulda çok sıkıldıgım derslerden kaçmamla ünlüyüm. Bu nedenle bir gün müdürümüz beni çağırdı ve Karma Irklar Okulu'na gideceğimi söyledi. Kulaklarıma inanamadım! Bu bir ceza değil, tam tersine bir ödüldü.

Her ırktan öğrencinin bulunduğu okulda, yepyeni arkadaşlıklar beni bekliyordu. Tuhaf hareketleriyle ün salmış oda arkadasım Minik, hiçbir şeyden korkmayan deli kız Laika, etrafa korku saçan çete lideri Alex ve görür görmez vurulduğum, mis gibi çilek kokan Zilli. Kapıdan içeri girdiğim andan itibaren, hiçbir seyin eskisi gibi olmayacağını biliyordum...

Köpeklerin dünyasına ısık tutan Oscar ve Çilek Kokulu Kız, sevgi, fedakarlık ve sadakat kavramlarını onların gözünden aktarıyor.

Dokunaklı öyküsü yüreginizi ısıtacak, güçlü karakterleri zihninize kazınacak...Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan ve Egmont Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 256

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Şahaneden de öte

Kitaba başladığımdan itibaren akıcı bir şekilde okudum ve sonunda susmadan ağladım. Süper bir kitap.

02.10.2014

Muhteşem

Çok güzel bir kitap. Bu kitabı okuduktan sonra 2.sini beklemeye başladım ve bütün köpek kedi kitapları ilgimi çekmeye başladı. Ama kesinlikle ve kesinlikle çok güzel bir kitap.

13.03.2014

Güzel bir kitap

Kitabı oğlum için aldım. İnanılmaz beğendi ve bana da okuttu. Özellikle çocuklar için çok keyifli bir kitap ama ben de zevkle okudum.

16.09.2013