Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Özgürlüğün Elli Tonu

Özgürlüğün Elli Tonu

(KDV Dahil) 26,60 ₺

SEPETE EKLE

Özgürlüğün Elli Tonu

9/10 - 45 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: E L James
Yayınevi : Pegasus
26,60 ₺
35,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı...

Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

Anastasia Steele'in ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Grey'le tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christian'ın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan, ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana, daha derin bir bağlılık istiyordur. Onu yanında tutmaya kararlı olan Christian, bunu kabul eder.

Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, Grey'i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Anastasia'nın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Grey'in yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi, Grey'inse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir.

Ama geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana'nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür...Sayfa Sayısı: 704

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 17

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Tekrar okuduğum nadir kitaplardan biri. İlk kitap fazla cinsel içerikli olduğundan çoğu kişi bırakmış. Yanlış yapmışlar diyebilirim. Okumaya değer bir kitap. Sırf Christian için bile okunur. Onu tanıyınca bırakmak cidden çok zor oluyor. Yaşadıkları gerçekten iyi şeyler değil ve onu hayata bağlayan Anastasia ile karşılaştıktan sonra tüm hayatı değişiyor. Alışkanlıkları sırf sevdiği kadın için bırakıyor. Bazı yerlerinde ciddi ciddi ağladım, güldüm, hüzünlendim, aptal aptal sırıttım... Okuyanlar bilir Elli Ton varken bunların hepsi mümkün. Yazar sanırım devamını da yazacak. Yani en azından sondaki nottan ben bunu anlıyorum; ''Bitti... Şimdilik.'' Bazı kişilerin aksine okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

22.04.2013

Harika bir kitaptı umarım devamı gelir . Alacakarnlıkla aralarında fazla benzerlikler var . Ama 2 seride muhteşemdi . Lütfeen 4.kitap gelsiin !

06.07.2013

...bitmesine bu kadar üzüleceğimi düşünmediğim bir kitaptı. Bu inanılmaz aşkın anlatımı sanki çok kısa sürdü.

25.02.2014