Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Özgürlüğün Elli Tonu

Özgürlüğün Elli Tonu

(KDV Dahil) 26,60 ₺

SEPETE EKLE

Özgürlüğün Elli Tonu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: E L James
Yayınevi : Pegasus
26,60 ₺
35,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı...

Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

Anastasia Steele'in ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Grey'le tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christian'ın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan, ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana, daha derin bir bağlılık istiyordur. Onu yanında tutmaya kararlı olan Christian, bunu kabul eder.

Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, Grey'i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Anastasia'nın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Grey'in yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi, Grey'inse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir.

Ama geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana'nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür...Sayfa Sayısı: 704

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 17

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Tekrar tekrar okuyabileceğim bir kitap

11.11.2013

Tekrar okuyabileceğim bir kitap

11.11.2013

Bu kitap insanı hayattan uzaklaştırıp tamamıyla kendi dünyasına çekiyor. Daha önce yorumları okuduğumda herkes neden bu kadar abartmış diye düşünüyordum ama şimdi seriyi okuyunca kesinlikle az bile söylenmiş diyorum. Christian'da ki de ne aşk ne sabır öyle..

23.01.2014