Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula - Gecenin Gizemli Oyunu Serisi 1.Kitap

Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula - Gecenin Gizemli Oyunu Serisi 1.Kitap

(KDV Dahil) 11,55 ₺

SEPETE EKLE

Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula - Gecenin Gizemli Oyunu Serisi 1.Kitap

Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula

7/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Cem Gülbent
Yayınevi : Timaş Yayınları
11,55 ₺
16,50 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Gecenin sessizliğini bozan derin nefes alıp vermelerini, hızla çarpan kalp atışların takip etti. Bu kadar korktuğunu hatırlamıyor, belki de bundan daha heyecanlısını yaşayacağını sanmıyordun.

Yanılıyorsun…

Sıradan hayatın, değer verdiklerin, arzuladıkların… Her şey çok uzak, bir o kadar da yakın… Karşında çözmen gereken şifreler, tamamlaman gereken görevler var. Uyanman için Gecenin Gizemli Oyunu'nu tamamlamak ve geçmişe tersten bakmak zorundasın.

Bu gece, geçmişin izlerinin peşine düşmeye, bilinçaltınla yüzleşmeye, paradokslarla çevrili rüyalar âlemine dalmaya hazır mısın?

ŞİMDİ GÖZLERİNİ KAPAT. OYUN BAŞLIYOR…Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Timaş Yayınları

Yorumlar 8

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Öncelikle Selam

Kitabınızı bugün bitirdim.

İlk kitabınız olmasına rağmen gayet güzel, akıcı bir dilde ve sürükleyici bir kitap. Okuduktan sonra ara verdiğimde acaba devamında Elife ne olacak Enes bu tuzaklardan kurtulacak mı yada Li nelerle karşılaşacak diye merek ettiriyor. Ellerine sağlık başarılı bir kitap olmuş ve devamı olacak eserlerini büyük bir heyecan ile bekliyorum.

12.11.2011

İlk kitabınız olmasına rağmen çok güzel kurgulanmış. İlk başta sıkıldım ama sonu müthiş. Dur şu sayfayı da dur şu sayfayı da derken kitap bitti. Çok akıcı ve güzel, herkes okumalı.

23.04.2014

Konusu, kurgusu mükemmel. Hiçbir satırında sıkılmadım. Çok akıcıydı. Şifreleri çözmeye çalışmak da ayrı bir eğlenceliydi. Her yaştan insanın anlayabileceği bir dil.

26.11.2014