Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Psikopat

Psikopat

(KDV Dahil) 12,16 ₺

SEPETE EKLE

Psikopat

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: John Smith
Çevirmen: Melek Golden
Yayınevi : NoktaKitap
12,16 ₺
16,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


SENİ ÖLDÜRECEĞİM ZAMANI BİLİYORUM.
PEKİ SEN NE ZAMAN ÖLECEĞİNİ MERAK EDİYOR MUSUN?

"Her zaman peşinizde olacağım!"

Balayı için geldikleri otelin odasında bu notu gören Mia ve Darian dehşete düşmüşlerdi ve notun kimden geldiğini biliyorlardı: Darian'ın cani ruhlu, kadınlara zevk için tecavüz edip, onları işkence yaparak öldüren psikopat ve katil babası Rob'du bu mesajı yazan...

Rob yıllarca karısını ve Darian'ı dövmüş, işkence etmiş ve hayatı onlara zehir etmişti. Darian tam mutluluğu bulduğunu düşündüğü bir anda karşısına nefret ettiği sadist babası Rob tekrar çıkmıştı. Babası tarihin şimdiye kadar gördüğü en vahşi seri katillerden biriydi. Rob oğlundan ne istiyordu ve ona neden acı çektiriyordu? Darian ve Mia'yı öldürmek isteyen bu psikopat ruhlu baba, bu amacına ulaşabilecek miydi? Bu gözü dönmüş seri katil cinayetlerini nasıl bu kadar mükemmellikle ve yakalanmadan işleyebiliyordu? Hem Amerikan hem de İngiliz polisi bu psikopatın işlediği cinayetleri ve tecavüzleri ortaya çıkarıp Rob'u etkisiz hale getirebilecek mi, yoksa Rob yakalanmadan insanları öldürmeye devam edecek miydi?

Bu sıra dışı gerilim romanını elinizden bırakamadan bir çırpıda bitireceksiniz. Aksiyon ve gerilim edebiyatını seven okurların hafızalarından kolay kolay çıkmayacak değerli bir eser…


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 390

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 390

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: NoktaKitap

Yorumlar 7

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Lise düzeyinde ve konusu aşk. Yani gotik türü bir roman değil,  pişman oldum...

28.03.2014

Bence kitap çok güzel ve sürükleyiciydi. Ben elime aldığım anda okudum ve bitirdim. Hiç bitmesini de istemedim. Umarım devamıda olur, merakla  bekliyorum. Okuyun bence, tavsiye ediyorum.

06.05.2014

Bana kitap okumayı sevdiren kitap bu. Arkadaşlarımla beraber okuduk ve süper bir kitap. Herkesin okumasını tavsiye ederim.

30.08.2014

Diğer John Smith Ürünleri