Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Senden Önce Ben

Senden Önce Ben

(KDV Dahil) 19,00 ₺

SEPETE EKLE

Senden Önce Ben

8/10 - 219 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Ayşe Görür
Yayınevi : Pegasus
19,00 ₺
25,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu...

Yaşamın ince detayları Lou'dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye gelip gidenler nasıl bir hayat yaşıyor? Parlak yeşil elbisenin altına ne renk külotlu çorap giyilir? Onda bu soruların hepsinin cevabı var. Kolayca mutlu olabildiği küçücük dünyasında bilmediği tek şey hayatın çok daha karmaşık soru ve cevaplarla dolu olduğu...

Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatı altüst olan Will uzun süredir karmaşık sorularla meşgul. Bu hayatta diğer insanları mutlu eden küçük şeyler ona biraz olsun keyif vermiyor. Çevresindeki tüm renkler birden griye dönmüş ve böyle bir umutsuzluk içindeyken yapabileceği tek şeyin hayatını sonlandırmak olduğunu düşünüyor.

Peki, asık suratlı, aksi ve geçimsiz Will, Lou'nun rengârenk yaşamıyla karşılaşırsa neler olur?

Mucizelere inanmıyorsanız durup bir kez daha düşünün...

"Sakin Son Bölümleri Otobüste Giderken Okumayin. Ağlamamak için kendinizi tutmaya çalışırken bir enkaza dönüşebilirsiniz."
Tracy Williams

"Bu kitabı okuyunca duygudan duyguya koşacağınız bir lunaparka girmiş gibi oluyorsunuz. Okurken dünyayı ve zamanı durdurmak isteyeceksiniz."
Dooster

"Arkadaşların elden ele dolaştıracağı bir roman olacak. Moyes karizmatik, gerçekçi ve çarpıcı karakterler yaratmayı çok iyi biliyor."
The Independent

"Sizi bu kadar içine çekecek başka bir kitap bulmanız çok zor. Yıllardır okuduğum en güzel kitap."
Gill B.

"Bu hikâyeyi kitap bittikten çok uzun bir süre sonra bile hatırlayacak, her daim yanınızda taşımak isteyeceksiniz."
Romantic Book LoverSayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 244

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Elinizden bırakamayacağınız, keşke bitmeseydi diyeceğiniz, hatta 2. kez okuma hissi uyandıran ,çok etkileyici sürükleyici, hüzünlü ve bir o kadar da romantik.. 2013 Yılında okuduğum en güzel kitap :)

27.05.2013

Burada yazılan yorumlara göre kitabı sipariş ettim ve sanırım buradaki yorumlara göre çok büyük beklentiler içine girdim fakat kitabın sonunda küçük de olsa hayal kırıklığı yaşadım diyebilirim. Burada yazanlara göre son 50 sayfayı evde okuyayım dedim belki ağlarım diye ama zorlasam da tek damla göz yaşı gelmedi. Sanırım sonunu tahmin etmemden kaynaklanıyor. Ayrıca kitapta oldukça fazla imla hatası, yazım eksikliği, çeviri hatası ve bazı cümlelerde kelimelerin bir kaç defa tekrarı gibi saçma sapan hatalar vardı. Bunlar da birazcık soguttu beni kitaptan. Mesela bir yerde Lou'nun sevgilisinin adını yazması gerekirken Will yazmışlardı orada koptum zaten... Kısacası kitap kurdu olanlar için biraz Türk filmi tadında kalabilir. Boş zamanlarda okunabilir...

29.07.2013

Akıcı anlatımı olan bir kitap. Değişik öyküsü hem şaşırtıyor hem de hüzünlendiriyor. Klasik aşk öykülerinden değil kesinlikle...

07.01.2014