Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Senden Önce Ben

Senden Önce Ben

(KDV Dahil) 19,00 ₺

SEPETE EKLE

Senden Önce Ben

8/10 - 221 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Ayşe Görür
Yayınevi : Pegasus
19,00 ₺
25,00 ₺ -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu...

Yaşamın ince detayları Lou'dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye gelip gidenler nasıl bir hayat yaşıyor? Parlak yeşil elbisenin altına ne renk külotlu çorap giyilir? Onda bu soruların hepsinin cevabı var. Kolayca mutlu olabildiği küçücük dünyasında bilmediği tek şey hayatın çok daha karmaşık soru ve cevaplarla dolu olduğu...

Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatı altüst olan Will uzun süredir karmaşık sorularla meşgul. Bu hayatta diğer insanları mutlu eden küçük şeyler ona biraz olsun keyif vermiyor. Çevresindeki tüm renkler birden griye dönmüş ve böyle bir umutsuzluk içindeyken yapabileceği tek şeyin hayatını sonlandırmak olduğunu düşünüyor.

Peki, asık suratlı, aksi ve geçimsiz Will, Lou'nun rengârenk yaşamıyla karşılaşırsa neler olur?

Mucizelere inanmıyorsanız durup bir kez daha düşünün...

"Sakin Son Bölümleri Otobüste Giderken Okumayin. Ağlamamak için kendinizi tutmaya çalışırken bir enkaza dönüşebilirsiniz."
Tracy Williams

"Bu kitabı okuyunca duygudan duyguya koşacağınız bir lunaparka girmiş gibi oluyorsunuz. Okurken dünyayı ve zamanı durdurmak isteyeceksiniz."
Dooster

"Arkadaşların elden ele dolaştıracağı bir roman olacak. Moyes karizmatik, gerçekçi ve çarpıcı karakterler yaratmayı çok iyi biliyor."
The Independent

"Sizi bu kadar içine çekecek başka bir kitap bulmanız çok zor. Yıllardır okuduğum en güzel kitap."
Gill B.

"Bu hikâyeyi kitap bittikten çok uzun bir süre sonra bile hatırlayacak, her daim yanınızda taşımak isteyeceksiniz."
Romantic Book LoverSayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 244

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Sakın son bölümü çalıştığınız yerde okumaya kalkmayın.evinizde yüzünüz istediğiniz şekillere girerek rahat rahat okuyun.

15.05.2013

inanılmaz güzel,akıcı,yalın bir dil her cümle sizi içine çekiyor ısrarla tavsiye ediyorum.Kendinizi hikayenin içinde bulacak okumaya mola verdiğinizde bile her sahne sizinle yaşamaya devam edecek bir ve uzun  molalar veremeyeceksiniz çünkü bir sonraki sayfayı okumak için can atıyor olacaksınız bir solukta okunacak bir kitap pişman olmayacaksınız şimdiden iyi okumalar..

01.06.2013

Eğer okuma konusunda arada kaldıysanız ve hangi kitabı alacağınıza emin olamıyorsanız bilin isterim bende öyleydim. herkesin ağladığı bu kitapta ağlamayacağımı düşünerek hata etmişim...

15.07.2013

Diğer Jojo Moyes Ürünleri

Me Before You

Me Before You


Jojo Moyes 35,08 TL 28,50 TL
İnce Kapak
Bir Artı Bir

Bir Artı Bir


Jojo Moyes 29,50 TL 21,54 TL
İnce Kapak