Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sessizlik - Hush Hush Serisi 3. Kitap

Sessizlik - Hush Hush Serisi 3. Kitap

Sessizlik - Hush Hush Serisi 3. Kitap

8/10 - 40 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Pegasus

22,80 TL
30,00 TL -%24
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786055360245


Geride sadece sessizlik kaldığında gerçek duyulabilir mi?

Patch ve Nora arasındaki çığlık, yerini sessizliğe bırakmıştır. Patch'in karanlık geçmişindeki sırların üstesinden gelmiş… birbirinden tamamen farklı iki dünya arasında bir köprü kurmuş… ihanet, sadakat ve güven duyguları zorlu sınavlardan geçmiştir. Ve bütün bunlar, cennet ve dünya arasındaki sınırları aşan bir aşk uğruna göze alınmıştır. Birbirlerine duydukları sarsılmaz güven haricinde hiçbir şeye sahip olmayan Patch ve Nora, uğruna çaba harcadıkları her şeyi ve aşklarını paramparça edebilecek bir güce karşı umutsuz bir savaşa başlarlar...

"Becca Fitzpatrick'in kaleme aldığı aşk büyüleyici."
The Book Cellar

"Becca Fitzpatrick harika karakterler yaratmada eşsiz bir yeteneğe sahip. Nora ve Patch'in arasındaki çekim, insanın kalbini yerinden oynatıyor!"
Strph Su Reads

"Unutulmaz karakterler, harika diyaloglar, etkileyici bir espri anlayışı ve karanlık olduğu kadar merak uyandıran bir olay örgüsü. hush, hush serisi, okuyucuyu kendinden geçiriyor."
Reviewer XSayfa Sayısı: 416

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yorumlar 14

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Seri kesinlikle okunmalı

Yazar kitabın yazımında çok iyi bir iş çıkarmış. Seri çok akıcı ve kesinlikle okunmaya değer..

09.11.2011

sessizlikkkkk

daha kitabı almadım ama diğer kitaplarına hayran kaldım gece gündüz onları okuyordum ve bu kitabı almayı sabırsızlıkla bekliyorum bu seri muhteşem inşallah başka kitaplarıda çıkar

21.11.2011

serinin en iyisi!

serinin en iyisi bence, hiç değilse heyecan unsuru bayağı ön plandaydı, kızımızın olayları hatırlamaması en azından kitaba renk katmıştı, Patch'se her zamanki gibi çok sexyyy :D ..***..

08.02.2012