Sevimli Dinozor - Adım Adım Resim Yapma Rehberi ve Öykü Kitabı
Bak! Resim Yapıyorum 4 - Sevimli Dinazor
(KDV Dahil) 9,12 TL
Ürün Açıklaması
Kredi Kartı Seçenekleri
Yorumlar
0 Bak! Resim Yapıyorum 4 - Sevimli Dinazor - Jenna Winterberg | 9,12TL - D&R : Kitap

Her çocuk resim yapmayı sever, ama kâğıt kalemi ellerine aldıklarında ebeveynlerinden destek ve yeteneklerini ortaya çıkaracak öneriler beklerler.

Bu seri, çocuklara -ve büyüklere resim yaparken gerekli önerileri vermenin yanı sıra, onları resim yapma konusunda da esaretlendirecek. Çünkü "Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarıyla bir daire, bir kare ve bir dikdörtgen çizebilen her çocuk, bir kedi, bir muhabbet kuşu, bir tavşan, hatta bir iguana çizebildiğini görecek. Küçük ressamlarımız, kitaptaki keyifli ve sürükleyici öyküyü okumakla ya da merakla dinlemekle kalmayacak, öyküde yer alan sevdiği karakterlerin nasıl çizildiğini de "adım adım" takip edebilecek.

Anne-babalar öyküyü okurken, çocuklar da kitaptaki karakterleri çizim kılavuzunda adım adım verilen örneklerin yardımıyla kâğıda dökebilecek.

Kitapta ayrıca özel tasarımlı bir çizim defteri de bulunuyor. Kitap açıkken kullanılabilecek çizim defteri ve kitabın ortasındaki 40'tan fazla etiketle çocuklar "Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarını ellerinden bırakamayacak.

"Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarında 11 çizim dersi, pek çok"eğlenceli etiket", size resim yaparken yol gösterecek bir adet çizim defteri ve çok keyifli bir öykü bulacaksınız. Evcil Hayvanlar, Havhav isimli sevimli bir köpeğin macerasını anlatıyor. Mutlu bir aile yuvasında yaşlayan Havhav'ın tek sorunu evin küçük kedisinin yaptığı yaramazlıklardı. Bakalım Havhav evin yaramaz kedisini durdurabilecek mi? Çocuklar Havhav'ın macerasını izlerken, öyküdeki tüm karakterleri çizmeyi de öğrenecek.

Kitabın içindeki etiketler de, çocukların öyküyü daha rahat takip etmesini ve resimlere katkıda bulunmasını sağlayacak. Emin olun, "Bak! Resim Yapıyorum!" serisiyle, çocukların resim yapmayı öğrenmesi hem kolay, hem de eğlenceli olacak. Her şeyden önemlisi bu seri çocukların sanatsal yaratıcılğını artıracak. Çocukların basit tekniklerle resim yapmaya
başlamasını ve gelecekte istedikleri herhangi bir konuda bu teknikleri kullanarak resim yapmaya devam etmelerini sağlayacak. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle!

"Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarında 11 çizim dersi, pek çok "eğlenceli etiket", size resim yaparken yol gösterecek bir adet çizim defteri ve çok keyifli bir öykü bulacaksınız.

Denizaltı Macerası, Neptün isimli sevimli bir denizatının macerasını anlatıyor. Heyecanlı öyküler dinlemekten çok hoşlanan Neptün, bir gün efsanevi deniz kızını ve içi hazine dolu batık gemiyi aramaya karar verir.

Çocuklar Neptün'ün macerasını izlerken, öyküdeki tüm karakterleri çizmeyi de öğrenecek.

Kitabın içindeki etiketler de, çocukların öyküyü daha rahat takip etmesini ve resimlere katkıda bulunmasını sağlayacak. Emin olun, "Bak! Resim Yapıyorum!" serisiyle, çocukların resim yapmayı öğrenmesi hem kolay, hem de eğlenceli olacak. Her şeyden önemlisi bu seri çocukların sanatsal yaratıcılığını artıracak. Çocukların basit tekniklerle resim yapmaya başlamasını ve gelecekte istedikleri herhangi bir konuda bu teknikleri kullanarak resim yapmaya devam etmelerini sağlayacak.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle!
Kitaptaki öyküyü okuyun
Öykü sayfalarını etiketlerle tamamlayın
Etiketlerinizi başka yerlerde kullanabilirsiniz
Adım Adım Resim yapmayı öğrenin.
Çizim defterinizin yardımıyla birbirinden güzel resimler yapınSayfa Sayısı: 24

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Caretta Çocuk