Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sil Baştan

Sil Baştan

(KDV Dahil) 14,60 ₺

SEPETE EKLE

Sil Baştan

Hayatınızı Tekrar, Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız...

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ken Grimwood
14,60 ₺
20,00 ₺ -%27
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Ken Grimwood'un sıradışı eseri Sil Baştan, zihninize şu soruyu kazıyor: Geçmişte yapmış olduğunuz hataları bilerek hayatınızı tekrar, tekrar ve tekrar yaşamak zorunda kalsaydınız ne yapardınız?
43 yaşındaki Jeff Winston bu şansı birkaç kez elde eder. Heyecanını yitirdiği evliliği ile geleceği olmayan işi arasında sıkışıp kalmıştır ve hiç beklenmedik bir anda ölüverir. Tekrar hayata gözlerini açtığında ise takvimler 1963 yılını göstermektedir. O sabah 18 yaşında, üniversite yatakhanesinin duvarlarına bakarak uyanır. Her şey eskisi gibidir... tek bir fark dışında: Jeff geleceği avcunun içi gibi bilmektedir. Futbol ligi final maçlarından at yarışlarına kadar kimin kazanacağını, Wall Street'te köşeyi dönmek için hangi şirketlere yatırım yapmak gerektiğini... Yalnız, bilmediği bir şey vardır: Neden hayatını sil baştan yaşamak zorundadır? Sevdiği her şeyi ve herkesi kazanıp kaybetmeye daha ne kadar devam edecektir?
Birçok dile çevrilen ve listeleri alt üst eden Sil Baştan hayatın karmaşık döngüsünü sorgularken hayal gücünüzü de sonuna kadar zorluyor.Sayfa Sayısı: 370

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Yorumlar 55

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Açıkçası kitabı büyük heyecanla almıştım ancak okuduktan sonra hayal kırıklığına uğradım. Kitap aynı düzende ve tekdüze gidiyor. Sürekli diyalog var. Bu da oldukça sıkıyor. Kısaca beğenmedim, tekdüzelikten kurtulsa güzel olabilirdi.

11.04.2014

Kitabın konusu ilginizi çekse de ve başlarda bu ilginin karşılığını alsanız da sonlara doğru tek düze bir hal alıyor ve hiç bir süprizi kalmıyor kitabın. Sonunu da hiç beğenmedim. Şok edici alternatif bir final kitabı çok daha başarılı hale getirebilirdi.

23.04.2014

Yarıda bırakmayı çok düşündüm ama iyi ki de bırakmamışım dediğim bir kitap. İlk 100 sayfasını 5 günde sonraki 200 sayfasını 1 günde okudum. Başlar monoton gibi gelebilir ama sonunda buna değdiğini anlıyorsunuz. Son zamanlarda okuduğum en ilginç ve farklı kitaptı. Böyle bir arayışınız varsa tereddüt etmeyin.

06.10.2014

Diğer Ken Grimwood Ürünleri

Zaman Çarkı

Zaman Çarkı


Ender Nail 16,00 TL 11,68 TL
İnce Kapak
Kayboluş

Kayboluş


Elif Özkaya 18,00 TL 13,14 TL
İnce Kapak